Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde
Feb 19

SKRUBENTI, KO SKRUB IZMANTO PRODUKTOS

Skrub cosmetics kosmētika ir bagātināta ar dažādiem skrubentiem, kas palīdz attīrīt ādu un stimulēt to. Visi skrubenti ir dabiski, kas palīdz labāk veidot produktu konsistenci. Skrubenti, ko Skrub izmanto produktos un to vērtīgās īpašības:

Lasīt vairāk
Feb 12

KAFIJAS SKRUBI PIRTIJ

Ja brīvdienās plāno doties pirtī vai saunā – izvēlies kafijas skrubi pirtij. Pirts rituāla laikā karsējamies, svīstam, atbrīvojam organismu no stresa, kā arī pateicoties temperatūru izmaiņām, āda kļūst mikla un mīkstinās, kas ļauj atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām pie papildus…

Lasīt vairāk
Jan 08

ANTI-CELULĪTA KOMPLEKTS

Vai esi pamanījusi celulītu? Vai tas traucē un gribi kaut ko darīt lietas labā? Piedāvājam vērtīgu un funkcionālu komplektu celulīta mazināšanai un ādas kopējā stāvokļa uzlabošanai ikdienā. Anti-celulīta komplekts parūpēsies par ādas stimulēšanu, asins cirkulācijas uzlabošanu un sniegs citus ieguvumus.

Lasīt vairāk
Dec 30

9 JAUNGADA ĀDAS KOPŠANAS APŅEMŠANĀS

Jaunais gads ir sācies un tava āda ir pelnījusi veselīgas un vērtīgas apņemšanās, lai to uzturētu maigu, mirdzošu un skaistu. Iesakām janugada ādas kopšanas apņemšanās, kas tev noteikti jāizmēģina.

Lasīt vairāk
Dec 05

LATVIJĀ RADĪTU PRODUKTU DĀVANA ZIEMASSVĒTKOS

Meklē vērtīgu dāvanu mīļajiem Ziemassvētkos? Piedāvājam IDYLLO un SKRUB sadraudzības komplektus – 3 dāžādi dāvanu komplekti. Palutini savus mīļos ar unikālu SPA pieredzi turpat mājās, kopā ar Latvijā radītiem produktiem. Lieliska dāvana Ziemassvētkos!

Lasīt vairāk
Nov 19

ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS SIEVIETEI

Tuvojas svētku laiks, un iespējams jau esi sākusi domāt par dāvanām savai mammai, draudzenei, māsai, krustmātei vai kolēģei. Piedāvājam gatavus dāvanu komplektus, kas patiks ikvienai sievietei. Dāvanas sievietei:

Lasīt vairāk
Aug 31

KĀ TIKT VAĻĀ NO ĶERMEŅA AKNES VAI PINNĒM?

Daudziem akne un izsitumi parādās uz sejas ādas, taču ir daļa cilvēku, kam ķermeņa akne ir aktuālāka problēma nekā problemātiska sejas āda. Akne, izsitumi vai pinnes, ir tas, kas var parādīties ne tikai uz sejas ādas, bet arī uz dibena,…

Lasīt vairāk
Aug 09

5 PADOMI MATU MAZGĀŠANAI

Matu mazgāšana ir regulārs paradums, ko piepildām ar ierastām kustībām, produktiem un mazgājam matus tā, kā protam. Kad dodamies pie profesionāliem matu kopšanas speciālistiem, bieži vien pamanām dažādas nianses matu mazgāšanas procesā, kas rada daudz labāku rezultātu.

Lasīt vairāk
Attēloti 12 no 35 posts