Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KURAS SKRUB ŠAMPŪNZIEPES IR PIEMĒROTAS TAVIEM MATIEM?

Lasi – kuras SKRUB šampūnziepes ir piemērotas taviem matiem?

LŪSTOŠI, BOJĀTI VAI SMALKI MATI

Lavandas šampūnziepēs pievienotas dabiskas augu eļļas – makadamijas, olīveļļa, kakao eļļa. Šīs eļļas dziļi mitrinās galvas ādu, piepildīs matus un atdzīvinās tos. Lavanda tautas medicīnā  tiek lietota kā matu izskrišanas mazinātājs un bojātu matu dziedinātājs. Lavandas šampūnziepēs ir pievienots lavandas ziedu ekstrakts un lavandas ziediņi, kā arī tās ir papildinātas ar vitamīnu E aizsardzībai no brīvajiem radikāļiem. Šampūnam piemīt nomierinošs lavandas aromāts, kas relaksēs.

TAUKAINI, NORMĀLI VAI SMAGNĒJIEM MATIEM

Piparmētru šampūnziepes ir dziļi attīrošas galvas ādai un matiem. Pateicoties piparmētru ekstraktam un piparmētru lapām šampūnam piemīt nomierinošas, taukainību mazinošas un dziļi attīrošas īpašības. Piparmētru tautas medicīnā izmantoja matu kopšanai, veidojot uzlējumus. Matu taukainība rodas no pārspīlētas sebuma ražošanas, kas rodas dažādu iemeslu dēļ (pārāk bieži mazgā galvu, hormoni, stress, dzīvesveids, cepuru lietošana, citi iemesli), tāpēc signalizējot galvas ādai, ka tā ir pabarota un papildus sebums nav jāizstrādā, to var mazināt. Tāpēc šampūnziepēs pievienotas barojošas augu eļļas – kakao eļļa, makadamijas eļļa un olīveļļa. Šampūnziepēm ir piparmētru aromāts, kas ļaus izbaudīt attīrošo procedūru.

KRĀSOTIEM MATIEM

Kokosriekstu šampūnziepes, pateicoties saturā esošajām bagātīgajām eļļām – kokosriekstu, makadamijas, kakao un olīveļļai būs lielisks mitrinātājs krāsas nomocītiem un nogurušiem matiem. Matu krāsas vienmēr izskatās labāk, kad mats ir spīdīgs un elastīgs, tāpēc šīs šampūziepes lieliski piemērotas, lai atdzīvinātu krāsotus matus. Papildus pievienotais vitamīns E aizsargās un patīkamais kokosriekstu aromāts veidos patīkamu mazgāšanas pieredzi.

DAUDZFUNKCIONĀLS, IKDIENAS ŠAMPŪNS, KAS PABARO UN NOGLUDINA

Ja ikdienā meklē ērtu, kondicionējošu, patīkamu un matus nogludinošu šampūnu, tad mango 2in1 kondicionējošās šampūnziepes būs tieši laikā. Šampūnziepes lieliski attīrīs matus, taču arī sniegs vajadzīgo kondicionēšanu, pateicoties šī sviestam, makadamijas eļļai, vīnogu kauliņu eļļai un mango sviestam. Pievienotais vitamīns E tonizēs matus un formula nogludinās, padarīs matus viegli ķemmmējamus un zīdainus.

ALL IN ONE – VĪRIEŠIEM

Vīriešiem bieži vien meklējam daudzfunkcionālus un praktiskus produktus, kas ir SKRUB šampūnziepes vīriešiem. Šīs šampūnziepes ir ar vīrišķīgu un patīkamu aromātu, kā arī ir bagātinātas ar kakao un kokosriekstu eļļu. Papildus dziļai attīrīšanai un detox efektam, pievienota aktivētā ogle. Ideāli piemērots līdziņemšanai uz sporta zāli, piedzīvojumiem dabā.