Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

9 JAUNGADA ĀDAS KOPŠANAS APŅEMŠANĀS

Jaunais gads ir sācies un tava āda ir pelnījusi veselīgas un vērtīgas apņemšanās, lai to uzturētu maigu, mirdzošu un skaistu. Iesakām janugada ādas kopšanas apņemšanās, kas tev noteikti jāizmēģina.

  1. MIEGS. Āda atjaunojas miegā. Šogad piroritizē vismaz 8 stundas veselīga un stipra miega. Atslēdz telefonu un sāc pirmsmiega rutīnu laicīgi.
  2. PĀRSKATI SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTU PLAUKTUS. Vai ir pagājis kāds laiks, kopš izrevidēji savu skaistumkopšanas produktu plauktu? Ir laiks atbrīvoties no produktiem ar iztecējušu derīguma termiņu.

  1. ATJAUNO ĀDAS MĒRĶUS. Ādas mērķi mainās pa sezonām, gadiem. Atjauno savas aktuālās ādas kopšanas vajadzības – mitrinātāka āda, anti-agings, elastības uzlabošana, u.c. Lai kas būtu aktuāls šobrīd, pārskati plauktus un iespējams iegādājies produktus, kas palīdz tuvoties tavam ādas mērķim.
  2. ATTĪRI ATMIRUŠO ĀDU. Regulāri lieto kafijas skrubi, kas palīdzēs uzlabot ādas izskatu, asins cirkulāciju un ilgtermiņā mazinās celulītu, strijas un ādas defektus.
  3. NEPLŪKĀ/NEAIZTIEC SEJU. Ja viens no taviem sliktajiem ieradumiem ir ādas aizskaršana ar netīrām rokām, ādas plūkāšana, piņņu vai citu defektu spiešana/spaidīšana, tad mēģini pilnībā atradināt sevi no šī ieraduma. Tava āda par to pateiksies!

  1. MAINI SPILVENDRĀNAS un GULTASVEĻU REGULĀRI. Mēs pat nevaram iedomāties, cik daudz baktēriju, putekļu, netīrumu ir mūsu gultasveļā. Ja mani, ka sejai pēdējā laikā klājas grūti, nomaini spilvendrānas. Varbūt viens no sejas ādas izsitumu iemesliem ir netīra veļa.
  2. GULI UZ MUGURAS. Gravitācija! Guli uz muguras un centies nespiest seju pret spilvenu. Katra nakts šādā stāvoklī un sejā ar laiku parādīsies liekas grumbas.
  3. PAMĒĢINI JAUNU SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTU. Ja sen kārojas atjaunot savu sejas vai ādas kopšanas rutīnu ar kaut ko jaunu un efektīvu, pameklē top produktu apskatu par 2021. gadu. Šis ir īstais laiks, lai izvērtētu kurus produktus ir vērts izmēģināt.

  1. MAZĀK DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS. Sociālie mediji un virtuālā vide lauž priekšstatu par to, kādai ir jābūt dabiskai, normālai ādai. Āda ar pāris defektiem, krunciņām un porām ir normāla un veselīga āda. Ļauj tai spīdēt cauri un nenoklāj visu ar tonālo krēmu, un ar laiku iemīlēsi sevi – dabisku.

Lai veicas!