Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KAFIJAS SKRUBI PIRTIJ

Ja brīvdienās plāno doties pirtī vai saunā – izvēlies kafijas skrubi pirtij. Pirts rituāla laikā karsējamies, svīstam, atbrīvojam organismu no stresa, kā arī pateicoties temperatūru izmaiņām, āda kļūst mikla un mīkstinās, kas ļauj atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām pie papildus attīrošas procedūras. Izcils veids kā papildināt savu pirts rituālu – aromātiski kafijas skrubji.

KĀ IZVĒLĒTIES KAFIJAS SKRUBI?

Kvalitāte.

SKRUB kafijas skrubji veidoti no īstas maltas kafijas. Papildinot vērtīgo skrubentu masu, tiek pievienots arī brūnais cukurs. Skrubju bāzē pievieno bagātīgās kokosriekstu un saldo mandeļu eļļas, lai padarītu to barojošu ādai, lietošanas laikā. Visiem skrubjiem pievieno vitamīnu E, kas palīdz ādai atjaunoties un cīnās ar brīvajiem radikāļiem – sauli, gaisa piesārņojumu, u.c. SKRUB kafijas skrubjus ražo Latvijā, pamatojoties uz rūpīgi izstrādātām receptēm, kas patiks ikvienai ādai.

Funkcionalitāte.

Kafijas skrubja galvenā funkcija ir pīlings. Skrubim jābūt ar dabiskiem un ādai patīkamiem, bet pietiekoši spēcīgiem skrubentiem, kas ļaus attīrīt ādu no atmirušajām ādas šūnām, stimulēs asins cirkulāciju uz ādas virskārtu un ļaus noņemt ādas nepilnības.

Processed with VSCO with m5 preset
Aromāts.

Ne mazāk svarīgs aspekts skrubju lietošanas pieredzei ir aromāts. Aromātu parasti izvēlās pēc gaumes, pēc pieredzes un patikas, tāpēc SKRUB kafijas skrubji ir pieejami 6 dažādos aromātos.

Augļu saldais – MELOŅU kafijas skrubis

Maigi salkanais – BUMBIERU un APRIKOŽU kafijas skrubis

Tropiskais – KOKOSRIEKSTU kafijas skrubis

Saldenais – AUZU kafijas skrubis

Enerģiskais – APELSĪNU kafijas skrubis

Uzmundrinošais – PIPARMĒTRU kafijas skrubis

Katrs no kafijas skrubju aromātiem siltajā gaisā “atvērsies” un ļaus izbaudīt patīkamās aromātu notis. Papildus pieredzei, skrubis ir veidots pusmitrā bāzē, lai atverot paciņu aromāts pārsteigtu un iedvesmotu.

Iepakojums.

Kafijas skrubim jāsaglabā savs aromāts un īpašības pēc iespējas ilgāk, kā arī lietošanā tam jābūt ērtam un viegli uzglabājamam. SKRUB kafijas skrubju pakas ir ar aizslēdzamu aizdari, kas neļaus izgarot vai sakalst, kā arī iepakojuma materiāls mitrā vannas istabā vai pirtī ļaus saglabāt produktu veselu ilgāk.

Cena.

Labs un vērtīgs kafijas skrubis noteikti nebūs lēts. Sastāvdaļām jābūt kvalitatīvām un īpaši izmeklētām. SKRUB kafijas skrubju cenu līmenis ir atbilstošs – dabiskam, kvalitatīvam un Latvijā ražotam produktam, ar pievieno vērtību.

Izvēlies kādu no SKRUB kafijas skrubjiem!