Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

SKRUB COSMETICS ir Latvijā radītu ķermeņa un sejas kosmētikas produktu ražotājs.

SKRUB COSMETICS ir neliels ģimenes uzņēmums, kas pēdējos gados strauji attīstās un pilnveidojas. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt klientiem pašu labāko. Katrs produkts ir īpaši izstrādāts tā, lai sniegtu funkcionālu un baudāmu efektu. Visi SKRUB COSMETICS piedāvātie ķermeņa kopšanas produkti tiek ilgstoši testēti un pilnveidoti, un tikai pēc tam tie nonāk pārdošanā. Katrs produkts ir roku darbs, kas veikts ar mīlestību, domājot par mūsu klientiem. Mēs esam zaļi domājošs uzņēmums un cenšamies mūsu produktus veidot no pēc iespējas dabīgākām un otrreizēji pārstrādājamām sastāvdaļām. Uzņēmums sāka savu darbību 2014. gadā, kad izstrādājām pirmos  četrus skrubjus. Šobrīd mūsu klāstā ir jau vairāk nekā 20 dažādi produkti, un mēs rūpīgi papildinām produktu klāstu, ieklausoties mūsu klientu velmēs un vajadzībās. SKRUB COSMETICS produkti ir gatavoti tā, lai uzlabotu ādas un ķermeņa veselību, sniegtu maiguma un svaiguma sajūtu gan to lietošanas laikā, gan arī ilgtermiņā, uzlabojot ķermeņa aprises. Mēs esam brīvi domājošs uzņēmums, kas atrod individuālu pieeju katram mūsu klientam, tāpēc Jūs vienmēr esat laipni aicināti uzdot sev interesējošos jautājumus. Ja Jums nepieciešama konsultācija par mūsu produktiem, vai arī nezināt, kuru produktu izvēlēties, lai tas būtu piemērots tieši Jūsu vajadzībām, sazinieties ar mums, un mēs Jums sniegsim konsultāciju. Labprāt saņemsim Jūsu atsauksmes, ieteikumus par esošajiem produktiem. Būsim pateicīgi par ieteikumiem jaunu produktu izveidē! Mūsu gandarījums un mērķis ir laimīgi un apmierināti klienti visā pasaulē! 

 

VISS SĀKĀS AR IDEJU

SKRUB COSMETICS zīmola aizsākums bija ideja par produktu kafijas skrubi. Mūsuprāt, ādas attīrīšana ar skrubi jeb pīlings ir viena no vissvarīgākajām procedūrām skaistumkopšanā. Pareiza ādas virsējās kārtas attīrīšana uztur ādu maigu, tvirtu un jauneklīgu. Regulāri attīrot ādu ar skrubi, iespējams atbrīvoties no novecojušajām ādas šūnām, nodrošinot veselīgu un mirdzošu ādu.

RŪPES PAR SEVI UN SAVU ĀDU

SKRUB COSMETICS zīmols tic, ka skaistums sākas no iekšienes, tāpēc mūsu galvenā vēlme ir iedrošināt sievietes par sevi rūpēties. Ar mūsu idejām par jauniem produktiem, mudinām sievietes atvēlēt laiku sev ikdienā kopšanas rituāliem, rūpējoties par ādu ar funkcionāliem un Latvijā ražotiem produktiem. 

SKRUB COSMETICS produktu mērķis ir cīņa ar dažādām ādas problēmām, kas piemeklē lielu daļu sieviešu, piemēram, celulīts, strijas, sausa un raupja āda. Pareizi un regulāri masējot ķermeni, kā arī ievērojot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, iespējams mazināt plaši sastopamās ādas nepilnības.

MŪSU PRODUKTU KLĀSTS

SAUSIE KAFIJAS SKRUBJI 

Kafijas skrubis izsenis ir pazīstams kā skaistumkopšanas līdzeklis, kas attīra ādu no atmirušajām šūnām. SKRUB COSMETICS dažādo sauso kafijas skrubju klāsta abrazīvā daļa ir veidota no maltas kafijas, kurai piemīt pretiekaisuma un antioksidanta īpašības, to sastāvā ir Himalaju rozā sāls, jūras sāls un cukurs. Regulāra kafijas skrubju lietošana dod tūlītējus un ilgtermiņa rezultātus – āda kļūst maigāka un mirdzošāka.

 

Kosmetologi visā pasaulē ir  iecienījuši skrubjus, pateicoties to labajām īpašībām. Tie lieliski tonizē ādu, uzlabo asins cirkulāciju un ādas virskārtas apasiņošanu, kā arī izvada toksīnus. SKRUB COSMETICS produktus ir novērtējuši un iecienījuši daudzi kosmetologi Latvijā.

 

MASĀŽAS ZIEPES 

Masāžas ziepes veidotas ar īpašu reljefu, kas sniedz pīlinga procedūru ādai, vienlaicīgi attīrot to no netīrumiem. Katrs masāžas ziepju veids radīts tā, lai būtu aromātisks un patīkams masāžas līdzeklis, kuru papildina arī abrazīvie elementi kafija, auzas, lufa vai citi skrubenti.

SEJAS ZIEPES 

SKRUB COSMETICS radītās sejas ziepes lieliski papildina sejas kopšanas ikdienas rutīnu. Elegantā un ērtā kuba forma un vērtīgas sastāvdaļas ideāli parūpēsies par jūsu sejas ādu.

ĶERMEŅA UN ROKU ZIEPES AUKSTĀ PROCESA TEHNIKĀ

Ziepes ir 100 % roku darbs, kā arī to veidošana notiek pilnībā no nulles (netiek izmantota iepriekš gatavota ziepju bāze), un tās tiek nogatavinātas vairākas nedēļas.

CIETĀS ŠAMPŪNZIEPES UN KONDICIONIERI

Mazs, bet jaudīgs tā varētu teikt par šampūnziepēm un cietajiem kondicionieriem SKRUB COSMETICS sortimentā. Bagātināti ar dažādām vērtīgām sastāvdaļām, piemēram, kokosriekstu eļļu, makadāmijas eļļu u. c., tie būs lieliski matu kopšanas šķidro produktu aizvietotāji.

MASĀŽAS BIRSTE

Masāžas birste ir darbarīks sausās birstēšanās procedūrai problēmzonām. Sausā birstēšanās stimulē asinsriti un veicina asins pieplūdumu ādas virsējā slānī, kas ilgtermiņā mazina celulītu, strijas un citas ādas problēmas.