Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 PADOMI MATU MAZGĀŠANAI

Matu mazgāšana ir regulārs paradums, ko piepildām ar ierastām kustībām, produktiem un mazgājam matus tā, kā protam. Kad dodamies pie profesionāliem matu kopšanas speciālistiem, bieži vien pamanām dažādas nianses matu mazgāšanas procesā, kas rada daudz labāku rezultātu.

Lasi 5 padomus matu mazgāšanai, lai tavi mati katru dienu izskatītos perfekti:

  1. Izvēlies īsto šampūnu savam matu tipam.

Kad meklē šampūnu, izvēlies to konkrētam matu tipam, vai mācies par sastāvdaļām, kas piemērotas tavam matu tipam. Svarīgi atcerēties, ka smalkiem matiem jālieto attīrošāki šampūni, bieziem matiem derēs šampūni ar pastiprinātu mitrinošo efektu, krāsotiem matiem neaizmirsti par drošiem šampūniem, kas neizmazgās krāsu, un balinātiem matiem jāizvēlas mitrinošs un tonējošs šampūns.

  1. Nemazgā matus katru dienu.

Ja iespējams, tad paildzini matu mazgāšanas starplaikus. Matu mazgāšana attīra ādu un matus no dabiskajiem galvas ādas taukiem jeb sebuma, kas pasargā un dziedē matus dabiskā veidā. Jo retāk mazgāsi matus, jo veselīgāki tie būs.

  1. Dubultā mazgāšana.

Varētu šķist, ka dubultā matu mazgāšana (izmazgāšana ar šampūnu, skalošana un atkārtota mazgāšana ar šampūnu) aizņem ļoti daudz laika. Ja matu mazgāšanai vari veltīt papildus 3 minūtes, tad iesakām, vismaz reizi nedēļā dziļi attīrīt matus no netīrumiem, produktiem, putekļiem, utt.

  1. Maiga galvas masāža.

Mazgājot matus ar šampūnu nav nepieciešams ar nagiem ieberzēt šampūnu galvas ādā. Tieši pretēji, kustībām pie galvas ādas jābūt ļoti maigām, ar pirkstu galiem un nekādā gadījumā neizmantojot nagus. Galvas āda ir ļoti jutīga, un to nevajadzētu papildus kairināt ar spēcīgu berzēšanu vai skrāpēšanu.

  1. Nelieto karstu ūdeni.

Matu mazgāšanai izmanto tikai remdenu vai vēsu ūdeni. Tas saistīts ar matu bojāšanos augstās temperatūrās un matu folekulu atvēršanos un aizvēršanos. Mati spīdēs un jutīsies veselīgāk tad, ja noslēgsi matu mazgāšanās procedūru skalojot ar aukstu ūdeni.

Matu kopšanas rituālu uzlabošana mazinās matu bojāšanās iespēju, un ļaus tiem augt veselīgiem un spīdīgiem. Izvēlies kādu no SKRUB cieto šampūnu un kondicioniera variantiem, kas piemēroti taviem matiem. Dabu saudzējošāks variants, ar pievienoto vērtību sastāvdaļu izvēlē.