Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

4 KĻŪDAS SKRUB KAFIJAS SKRUBJA LIETOŠANĀ

Ja esi iecienījusi SKRUB kafijas skrubjus, lai veiktu iknedēļas pīlingu, tad iesakām izlasīt – 4 kļūdas, ko daudzi pieļauj kafijas skrubja lietošanā.

  1. Neatstāj vaļā paciņu.

Biežākā kļūda, ko pieļauj skrubja lietošanā ir kārtīgi neaiztaisīta skrubja paciņa. SKRUB kafijas skrubja iepakojums ir veidots tā, lai irdenā un viegli mitrā masa paliktu aromātiska un svaiga pēc iespējas ilgāk. Izmanto skrubi un pārliecinies, ka esi aiztaisījis maisiņa aizdari tā, lai netiktu klāt ne gaiss, ne mitrums. Ja uzturēsi paciņu cieši noslēgtu, tavs iecienītais skrubis noturēsies ilgāk – svaigs, aromātisks un funkcionāls.

  1. Velti vismaz 10 minūtes pīlinga procedūrai.

Cilvēki, kas tikko sāk izmantot kafijas skrubjus pieļauj kļūdu – pārāk īsa pīlinga procedūra. Parasti esam steigā un cenšamies nekavēties dušā vai vannā ilgāk nekā nepieciešams, bet ja esi izvēlējies lietot kafijas skrubi ar nolūku attīrīt ādu, padarīt to tvirtāku un maigāku, un potenciāli mazināt celulītu, tad velti vismaz 2-3 minūtes katrā ķermeņa problēmzonā iemasējot kafijas skrubja masu. Tvaiks un siltums no dušas aktivizēs kofeīnu, kas ir skrubī, un tas varēs iedarboties uz ādas šūnām un mazināt apelsīna miziņas izskatu uz ādas.

  1. Kad esi noskrubējuses, vēl neskalojies.

Pēc tam, kad esi veltījusi pietiekoši daudz laika, lai noskrubētu visas ķermeņa zonas un it īpaši – problēmzonas, tad atstāj skrubi uz ādas, kamēr iesmērē matos balzamu vai attīri seju. Ļauj tam vēl dažas minūtes iedarboties, lai kofeīns spēj darīt savu darbu – mazināt celulītu.

  1. Noskalo dušu pēc skrubja lietošanas.

Mūsu kafijas skrubji mēdz būt īsti draiskuļi – parasti dušas sienas un grīdas paliek noklātas ar skrubja masas daļiņām. Skaistums prasa upurus.. vai ne? Pirms lec ārā no dušas, noskalo sienas un parūpējies, lai viss ir noskalots. Kafijas skrubi visērtāk ir noskalot mitrā veidā, tikko pēc lietošanas, nevis kad tas jau ir piekaltis pie vannas istabas sienām vai vannas/dušas malām.

 

Cerams šīs kļūdas vairāk nepieļausi, lietojot savu iecienīto SKRUB kafijas skrubi.

Lai maiga un tvirta āda!