Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

ANTI-CELULĪTA KOMPLEKTS

Vai esi pamanījusi celulītu? Vai tas traucē un gribi kaut ko darīt lietas labā? Piedāvājam vērtīgu un funkcionālu komplektu celulīta mazināšanai un ādas kopējā stāvokļa uzlabošanai ikdienā. Anti-celulīta komplekts parūpēsies par ādas stimulēšanu, asins cirkulācijas uzlabošanu un sniegs citus ieguvumus.

KAS IR CELULĪTS?

Celulīts skar lielāko daļu sieviešu, kā arī vīriešu. Tā sauktais celulīts ir nepareizi izveidojušies taukaudi, kas atrodas zem ādas, un kas parasti veidojas konkrētās ķermeņa zonās, kā piemēram, dibens, gurni, vēders, augšstilbi. Nelīdzenā virsma vizuāli izskatās nepatīkami un bieži vien rada diskomfortu par savu izskatu.

KĀ TIKT VAĻĀ NO CELULĪTA?

Celulīts veidojas gan genētiski, gan no mazkustīga dzīvesveida. Ja ķermenis tiek pareizi kopts ar ēšanas paradumiem, aktivitātēm un ādas kopšanu, tad celulītu var novērst vai pat mazināt. Papildus faktori, kas var ietekmēt celulīta veidošanos ir sēdošs darbs, ciešas un pieguļošas drēbes, kas neļauj elpot ādai.

Papildus dzīvesveida uzlabošanai, vari ieviest skaistumkopšanas rutīnas izmaiņas, kas palīdzēs apkarot celulīta rašanos un mazinās to, pateicoties masāžām un ādas “izvingrināšanai”.

ANTI-CELULĪTA KOMPLEKTS NO SKRUB

Skrub ir izveidojis produktu komplektu, kas palīdzēs ikdienā apkopt un mazināt celulīta pazīmes ilgtermiņā.

MASĀŽAS BIRSTE

Ja neesi dzirdējusi par sauso birstēšanos, tad noteikti apskaties bloga rakstus: SAUSĀ BIRSTĒŠANĀS – veselības ieguvumi un kāpēc tas ir kļuvis par trendu un Masāžas birste pret celulītu – kā izvēlēties īsto? Sausā birstēšanās stimulē asins cirkulāciju un to var uzvert kā treniņu ādai. Masējot ādu sausā veidā tā kļūs veselīgi sārta un uzreiz jutīsi stimulācijas efektus arī enerģijas līmenī un āda jutīsies pamodusies. Rezultātā šūnas tiek stimulētas, veicina kolagēna veidošanos.

BUMBIERU & APRIKOŽU SKRUBJA ZIEPES

Pēc kārtīgas sausās birstēšanās procedūras jutīsies enerģizēta, taču lai papildinātu rituālu, vari doties siltā vai vēsā dušā. Vislabāk ādai un matiem liks justies remdens ūdens, nekādā gadījumā – karsts. Bumbieru & aprikožu aromāta skrubja ziepes palīdzēs nomazgāt un turpinās stimulēt ādu dušas laikā. Tām piemīt patīkams bumbieru un aprikožu aromāts, kas ļaus relaksēties dušā.

BUMBIERU & APRIKOŽU KAFIJAS SKRUBIS

Kafijas skrubis var kalpot par alternatīvu sausajai birstēšanās procedūrai dienās kad to neveic. Kafijas skrubja sastāvā ir malta kafijas, Himalaju rozā sāls, brūnais cukurs un eļļas, kas ļaus attīrīt, pabarot un noskrubēt atmirušās ādas šūnas.

KĀ LIETOT ANTI-CELULĪTA KOMPLEKTU NO SKRUB?

1x nedēļā veic sausās birstēšanās procedūru pirms dušas, uz sausas ādas, ar MASĀŽAS BIRSTI. Reizē, kad veic birstēšanos iesakām izvairīties no papildus kafijas skrubja lietošanas, jo tas varētu būt par daudz tavai ādai.

Ja dodies dušā katru dienu, tad variē skrubis – skrubja ziepes – skrubis – skrubja ziepes, lai cikliski mainītu stimulējošās daļiņas.

Atbrīvosimies no celulīta kopā!