Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KĀ TIKT VAĻĀ NO ĶERMEŅA AKNES VAI PINNĒM?

Daudziem akne un izsitumi parādās uz sejas ādas, taču ir daļa cilvēku, kam ķermeņa akne ir aktuālāka problēma nekā problemātiska sejas āda. Akne, izsitumi vai pinnes, ir tas, kas var parādīties ne tikai uz sejas ādas, bet arī uz dibena, muguras, rokām, dekoltē vai  citām zonām.

Kādi ir ķermeņa aknes cēloņi?

Akne uz ķermeņa rodas, kad poras ir kļuvušas aizsprostotas. Iespējams pie vainas ir hormoni vai to disbalanss, uzturs vai pārāk taukaini un neveselīgi ēdieni, stress vai dažos gadījumos ķermeņa akne var būt genētisks mantojums.

Ko vari pamēģināt, lai atbrīvotos no ķermeņa aknes?
  • Regulāru ādas attīrīšana ar skrubi. Skrubis ar fizisku pīlingu palīdzēs noņemt atmirušās ādas šūnas, kas novērsīs jaunu piņņu veidošanos. Vislabāk izvēlies kādu dabisku skrubi, kas papildināts ar brīnišķīgu aromātu – tā radīsi ne tikai SPA nokaņojumu, bet arī atslābināsies pēc garas dienas. Izmēģini kādu no kafijas skrubjiem, piemēram, Meloņu vai Auzu kafijas skrubi. Ikdienas pīlingam vari izvēlēties skrubentus saturošās masāžas vai skrubja ziepes.

  • Mazgā aknes zonas, tāpat kā seju. Varētu likties dīvaini speciāli mazgāt, piemēram, dekoltē zonu ar kādu attīrošu produktu, bet iesakām dziļi attīrošus produktus, kuru sastāvā ir māli vai ogle, kā piemēram, sejas ziepes ar zilo vai balto mālu vai aktīvās ogles sejas ziepes. Neskatoties uz to, ka galvenā paredzētā zona ziepēm ir seja, tām pievienotas sastāvdaļas un nomierinošas eļļas spēs dziedēt ādu arī uz ķermeņa.
  • Ja nekas nelīdz, sāc pievērst uzmanību savu drēbju ciešumam, jo piegulošas drēbes neļauj ādai elpot. Pamēģini brīvāk krītošas drēbes un izvērtē vai tas maina ādas stāvokli.
  • Maini uzturu. Ja uztura maiņa nepalīdz uzlabot ādas stāvokli – gan uz sejas, gan ķermeņa, tad iespējams laiks griezties pie ārsta vai dermotologa.

Skaista un mirdzoša āda ir daudzu sapnis, taču atceries, ka tu neesi tikai tavs ķermenis. Ādas problēmas var būt signāls arī vispārējai dzīvesveida maiņai, tāpēc esi proaktīva savas veselības uzlabošanā. Skaistums sākas no iekšienes!