Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

LAIKS SEV – 5 IDEJAS KĀ PATĪKAMI PAVADĪT VAKARU VIENATNĒ

Laiks sev ir vērtīgi pavadīts laiks, tāpēc, kad atrodi iespēju vakaros vai brīvdienās norezervēt laiku sev – dari to! Ja esi ieguvusi šādu iespēju un nezini, ko varētu šajā laikā darīt, piedāvājam 5 idejas kā patīkami pavadīt vakaru vai laiku vienatnē.

  1. SPA vakars.

Katra sieviete ir pelnījusi kopjošu un mierpilnu skaistumkopšanas un atpūtas vakaru. Ja tava ikdiena ir haotiska, spraiga un maz laika velti savai ķermeņa kopšanai, tad SPA vakars būs ideāls veids, kā sevi restartēt un uzmundrināt. Ieslēdz mūziku fonā, piepildi vannu un izmanto savu mīļāko vannas bumbu vai vannas putas. Pirms vannas vari izmēģināt sausās birstēšanās rituālu, lai uzlabotu asinsriti, atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām vai vannā parūpējies par kārtīgu masāžu ar skrubi problēmzonās. Vari iededzināt sveces papildus noskaņai. Uzklāj savu sen atlikto sejas masku un pavadi vismaz 20 minūtes karstā, relaksējošā vannā. Muskuļi būs atslābuši un prāts būs kļuvis mierīgāks. Pēc vannas lēnām un nesteidzīgi veic sejas masāžu ar savu sejas krēmu vai serumu, un noslēgumā palutini sevi ar kādu labu grāmatu pirms miega.

  1. Randiņš ar sevi.

Iedomājies, ka vedīsi sevi uz randiņu. Sagatavojies pastaigai kādā iepriekš neatklātā vietā vai uztaisi sev vakariņas, nežēlojot kalorijas un deserta iespējas. Iztēlojies, ka tu tiešām vedīsi sevi kādā jaunā un patīkamā piedzīvojumā. Šādā veidā radīsi priecīgu satraukumu un izrausi sevi no komforta zonas.

  1. Veselīgas vakariņas

Laiku sev var pavadīt arī darot lietas, kas vairos tavu veselību un labsajūtu ilgtermiņā, kā piemēram, pagatavot sev veselīgas vakariņas vai sagatavot laicīgi veselīgu ēdienu visai nedēļai, ko ņemt līdzi pusdienām. Šāds laiks mazāk asociējas ar laiku veltītu sevis lutināšanai, taču rūpes par savu ķermeni ir pats galvenais, jo tas vairos tavu labsajūtu un uzlabos dzīves kvalitāti ilgtermiņā.

  1. Filmu vakars

Filmu seanss ārpus mājas parasti ir svinīgāks nekā skatīties filmu mājās, taču to vari mainīt veidojot īstu filmu vakaru, tikai sev. Uztaisi popkornu un našķus, gardu kokteili vai dzērienu un noslēdz gaismas, radot kinoteātra sajūtu. Izvēlies filmu, kas sen jau stāv tavā sarakstā vai pretēji – izvēlies filmu, par kuru nekad neesi dzirdējusi.

  1. Radošas izklaides

Laiks vienatnē var būt arī rotaļām piepildīts laiks. Mēs esam pieaugušie visu dienu, taču nedrīkst aizmirst par dzīvesprieku, rotaļu un vienkārši jautrību ikdienā. Ja tev ir iespēja nodoties kaut kam pilnībā radošam, bez konkrēta mērķa un ļauties fantāzijai – noteikti iesakām to darīt. Dažas idejas, ko vari pamēģināt – uzzīmē kluso dabu, uzraksti dzejoli, uztaisi dīvainu kolāžu no žurnālā atrastiem elementiem, apraksti savu sapņu māju, uztaisi plastilīna pilsētiņu, paspēlējies ar kinētiskajām smiltīm, ieslēdz deju horeogrāfijas video un iemācies soļus… Var likties, ka šis saraksts domāts bērnam, bet skaistums radošumā un rotaļā ir tas, ka tam nav vecuma ierobežojuma. Ļauj sev vienatnē darīt “bērnišķīgas lietas”!

Laiks sev ir svētku laiks. Ātrajā mūsdienu ritmā ir jāatrod brīdis sev, lai varētu atkopties, atjaunoties un restartēties.