Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

LAZY SATURDAYS/SLINKĀS SESTDIENAS – 5 IDEJAS KĀ TĀS PAVADĪT

Sestdienas ir lai veltītu laiku sev! Kad nav plānu doties tālākos vai tuvākos izbraucienos, nav plānu doties uz teātri vai kino. Kad esi pilnībā brīva no došanās ārpus no mājas – 5 idejas kā pavadīt slinkās sestdienas.

  1. ZAĻIE SMŪTIJI un VESELĪGAS UZKODAS

Neskatoties uz stereotipu par pretējo – neveselīgiem ēdieniem brīvdienā, velti dienu apzināti radītām uzkodām, ēdieniem un dzērieniem. Izvēlies sākt dienu ar zaļo smūtiju vai kādu veselīgu ogu smūtiju (lasi bloga rakstu 6 VESELĪGU SMŪTIJU RECEPTES, KAS UZLABOS PAŠSAJŪTU). Izvēlies tikai veselīgo un palutini savu ķermeni ar vitamīnu un minerālvielu pilniem pārtikas produktiem. Jutīsies enerģizēta un gatava sākt nedēļu no jauna.

  1. SKRUBIS UN PĪLINGS

Ādas kopšanai brīvdienās vari veltīt vairāk laika. Šis ir īsais laiks, kad veltīt 2-3 stundas vannas istabas rituāliem. Sāc ādas attīrīšanas kūri ar sauso birstēšanos (lasi par sauso birstēšanos bloga rakstā Masāžas birste pret celulītu – kā izvēlēties īsto?), tad turpini ādas attīrīšanu ar sauso kafijas skrubi pēc savas gaumes no SKRUB cosmetics. Kafijas skrubī ir īsta malta kafija, kas ir uzlādēta ar antioksidantiem, kas palīdzēs ādai izskatīties un justies labāk. Tad noskalojies un velti laiku citām ķermeņa vai matu maskām, pabeidzot rutīnu ar relaksējošu sejas masāžu ar eļļu vai serumu. Āda būs maiga, mirdzoša un jutīsies kā īsta karaliene, lai atlikušo dienas daļu pavadītu savā mīļākajā zīdainajā halātiņā.

  1. SIEVIŠĶIBAS ATJAUNOŠANA

Sestdienās vari uzģērbt kādu sen piemirstu apakšveļas komplektu. Kāpēc? Vienkārši sevis palutināšanai! Sievišķīibas atjaunošana var būt slinko sestdienu rituāls, kas, tavai mirdzošajai un maigajai, pēc-skaistumkopšanas-rituālu ādai būs kā ķirsītis uz kūkas. Ja nekur nedodies, nav nepieciešams domāt par praktiskumu – izvēlies jutekliskumu.

Lai vai kāds ir tavs slinkās sestdienas rituāls, novēlām, lai tas atgādina, kas ir būt sievietei. Lai justos labi, nepieciešams atcerēties un parūpēties par sevi, lai pēc tam varētu parūpēties par bērniem, darbu un citiem pienākumiem. SKRUB cosmetics radīs patīkamu noskaņu vannas istabā tevis izvēlētajam skaistumkopšanas rituālam, lai tu būtu relaksēta un lutināta.