Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 IDEJAS VALENTĪNDIENAS PAVADĪŠANAI DIVATĀ

Valentīndiena jau drīz un ja vēl neesi izdomājusi kā iepriecināt mīļoto, tad piedāvājam 5 idejas Valentīndienas pavadīšanai.

  1. FILMU VAKARS MĀJĀS

Ja tev nav iespēja doties uz kino vai vēlies radīt romantiskāku gaisotni, tad filmu vakars mājās ir lieliska ideja Valentīndienai. Sarūpē gardumus – šampanieti, saldo, sāļo popkornu, načo čipsus ar siera mērci, želejkonfektes, šokolādi, zemenes, u.c. Vari radīt ļoti mājīgu gaisotni iededzot sveces un sagatavojot segas, spilvenus. Radi ērtāko un mājīgāko filmu vakaru, kas nav vienkārša un ikdienišķa TV skatīšanās. Nopērc filmu savā viedtelevīzijā vai atrodi kādu vecu 2000-šo gadu romantisko filmu no disku krājumiem. Pati filma nav tik svarīga kā kopā būšana, sarunas un romantiskā noskaņa.

  1. AKTĪVA ATPŪTA VISAS DIENAS GARUMĀ

Valentīndienu var pavadīt kā vienu no aktīvajām dienām divatā. Atrodiet kādu neizpētītu dabas taku vai dabas objektu, ko apskatīt un dodaties ārā, dabā. Februāris vēl ir īsts ziemas mēnesis, taču dabas skaistums pārsteigs. Paņemiet līdzi karstu tēju, uzkodas un baudiet ziemīgu un romantisku atpūtu.

  1. TEMATISKĀS VAKARIŅAS

Ja gribat padarīt Valentīndienu īpašu ar gardiem ēdieniem, kas radīs patīkamas emocijas – noorganizējiet kādas valsts tematisko ēdiena vakaru. Izvēlaties valsti, izlozējot un tad atrodiet kādu tradicionālo recepti, kas atbilst šai valstij. Piemēram, itāļu klasisko tomātu mērces pastu ar gardu itāļu vīnu vai japāņu tradicionālos suši. Gatavošana kopā satuvinās un ļaus izbaudīt ēdienu vēl vairāk. Pavadiet vakariņas sarunās pie galda, jo mūsdienās esam pieraduši ēst on-the-go jeb skrējienā.

  1. PIRTS VAI SAUNA

Pirts vai saunas cienītājiem noteikti jāizmanto iespēja norezervēt kādu namiņu, kurā varat aizmirsties pirts rituālā, ziemīgā Valentīndienā. Paņemiet līdzi kafijas skrubi no SKRUB, lai papildinātu pirts rituālu ar patīkamiem aromātiem.

  1. DESERTU MEDĪBAS

Interesanta aktivitāte kā Valentīndienu padarīt vēl saldāku ir desertu medības vietējās kafejnīcās. Ikdienā dodoties uz kafejnīcu parasti ņemam to, kas klasisks un pārbaudīts, taču Valentīndienā varat kļūt par īstiem gurmāniem, izvēloties desertus kas ir interesantākie, iepriekš nenogaršotie, dīvainākie, utt. Katrs iegādājaties, pasūtiet piegādi savai desertu izlasei un Valentīndienas vakarā radiet īstu degustāciju. Iepriekš var sagatavot kritērijus un izspēlēt īstu ēdienu kritiķu scenāriju.

#laimilestibavirmo