Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

SAUSĀ BIRSTĒŠANĀS – veselības ieguvumi un kāpēc tas ir kļuvis par trendu.

Sausā “birstēšanās” (angliski: dry brushing) pazīstama šobrīd kā viena no trendīgājām lietām, ar ko vari papildināt savu skaistumkopšanas rituālu. Tā sniedz ne tikai patīkamu masāžu lietošanas laikā, bet arī daudz veselības ieguvumus gan iekšēji, gan ārēji. Sausās birstēšanās vienīgais un galvenais instrumets – birste ar sariem. Trendīgā procedūra ir izslavēta, jo tā sniedz daudz dažādu labumu ādai un arvien vairāk sieviešu pārliecinās par tās ieguvumiem.

Sausā birstēšanās masāža jāveic 1-3 reizes nedēļā, aptuveni 10 minūtes. Ko Tu iegūsi no šis procedūras?

  • Tā uzlabos asinsriti, kas tādējādi veicinās ādas atjaunošanos, atbrīvojoties no atmirušajām ādas šūnām.
  • Ar sauso birstēšanos iespējams samazināt celulītu, padarīt ādu tvirtāku un ādas toni vienmērīgāku.
  • Sausā birstēšanās var būt kā papildinājums pirms mazgājies dušā un lieto skrubi, jo galvenie uzdevumi šīm procedurām ir veicināt asins cirkulāciju uz ādu un ātrāku atjaunošanos.

Sausā bistēšanās jāveic PIRMS iešanas dušā vai vannā. Uz ādas nedrīkstētu būt losjoni, krēmi, eļļas vai citi mitrinoši vai barojoši līdzekļi. Apļveida kustībām, pielietojot birsti, nepieciešams masēt sākot no pēdām uz augšu – virzienā uz sirdi. Visām kustībām no rokām un kājām jāsākas no pirkstu galiem, beidzot sirds rajonā, tādējādi veicinot asins cirkulāciju uz sirdi.

Iesākot procedūru jāatceras, ka sākumā nepieciešamas maigākas kustības, lai āda spētu pierast pie procedūras, bet tad pakāpeniski var veikt arvien aktīvāku un uzmundrinošāku masāžu, kas labāk nodrošinās asins pieplūdumu ādas virskārtai.

Birste jāmaina katrus 6 mēnešus un jāmazgā katru nedēļu. Pēc masāžas, dušā var izmantot arī dabīgu kafijas skrubi, kas dos papildus stimulāciju un pēc dušas iemasēt ādā barojošu krēmu vai sviestu.

Sausā birstēšanās ir trends, kas ne tikai palīdzēs justies skaistākai un jauneklīgākai, bet arī ļaus pievienot brīnišķīgas un vērtīgas papildus 10 minūtes savā SELF-LOVE rituālā.