Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

SPA VAKARA MUST-HAVE

Mums katrai nepieciešama atelpa no spraigā ikdienas ritma. SPA vakars kādā no aktīvo dienu noslēgumiem ļaus atpūsties kvalitatīvāk un radīt atslābinošu un mierpilnu gaisotni, kas tādējādi atjaunos spēku un enerģiju. Katram no mums ir savs mīļākais atpūtas rituāls, taču šoreiz izmēģināsim radīt SPA gaisotni Tavā vannas istabā un mājoklī.

 

SPA VAKARA MUST-HAVE:

  1. Ieslēdz mūziku un iededz sveces. Mūzika spēj vairot patīkamas sajūtas un ietekmēt noskaņojumu. Ieslēdz mierpilnu melodiju listi un noskaņo sevi relaksējošai atpūtai. Sveču gaisma radīs papildus noskaņu, kas padarīs vakaru īpašāku.

2. Sāc ar sauso birstēšanos. Izmanto masāžas birsti, lai atslābinātu muskuļus un atbrīvotos no atmirušās ādas. Pielieto apļveida kustības no pirkstu galiem virzienā uz sirdi un veic sausās birstēšanās procedūru. Ja nav pieejama masāžas birste, procedūru var aizvietot ar sausā kafijas skrubja iemasēšanu mitrā ādā. Lielisks un relaksējošs ķermeņa rituāls palīdzēs aizmirst par ikdienas likstām un nodoties atpūtai.

3. Izbaudi laiku dušā vai vannā. Ikdienā mazgāšanās rutīna parasti ir pilda tikai pamatfunkciju un neaizņem daudz laika. SPA vakara ietvaros izmēģini mazgāšanās rutīnu paildzināt. Uztverot mazgāšanās procesu kā relaksējošu nodarbi – iemasē šampūnu matos ilgāk nekā parasti, veltot laiku patīkamai galvas masāžai vai izmanto sen iekārotu skrubi, kuru rūpīgi iemasē ādā. Novērtē ūdens dziedinošajās īpašībās, kas reģenerēs un uzlādēs, kā arī atbrīvos no negatīvā.

4. Sagatavo sev svaigas ogas un zaļo tēju. Zaļā tēja izsenis pazīstama kā veselības tēja, kas mazina holesterīna un cukura līmeni asinīs, uzlabo ādas un matu stāvokli kā arī mazina asinsspiedienu. Zaļā tēja ir īsts stresa līmeņa mazinātājs un veselīga gara veicinātājs. Augļi vai ogas būs gards un veselīgs našķis, kas papildinās SPA sajūtu. Iedomājoties par SPA viesnīcu siltajās zemēs, iespējams izdosies aizmirsties halātā baudot tēju un ogas.

5. Velti laiku sev. Iespējams ir sakrājušās vairākas domas un vēlies tās izlikt uz papīra. Iespējams, esi gatava sākt lasīt grāmatu, ko sen atliki vai vienkārši aizplūst domās malkojot tēju. Atvēli sev laiku vienkārši “būt” savā atpūtas vakarā, kurā esi izvēlējusies atpūtu.

Atceries, ka atpūta ir svarīga ne tikai fiziskajai veselībai, bet arī morālajai un emocionālajai veselībai. Mūsu emocijas un iekšējā pasaule pieprasa vienlīdzīgas rūpes, kā fiziska atpūta. “SPA vakara vienatnē” Tev noteikti jāizmēģina, ja nejūties atpūtusies pēc pietiekoša daudzuma naktsmiera vai tad, kad jūties satraukta vai nemierīga.