Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KAFIJAS SKRUBIS – MUST HAVE TAVĀ SKAISTUMKOPŠANAS RUTĪNĀ

Kafijas skrubis ir vērtīgs un atzīts produkts, ko izmanto gan skaistumkopšanas salonos, gan mājās. Kafijas skrubis gan mitrā masā, gan sausā irdenā masā kopā ar citiem skrubentiem (kā SKRUB kafijas skrubji) ir vērtīgs un funkcionāls skaistumkopšanas produktu plauktu papildinājums.

No kā sastāvēs dabisks skrubis?

Dabisks kafijas skrubis sastāvēs no maltas kafijas un tiks papildināts ar kādu funkcionālu, attīrošu un reizē mitrinošu bāzes sastāvu. SKRUB skrubji sastāv no maltas kafijas, jūras sāls, Himalaju rozā sāls un brūnā cukura masas (dažiem arī auzu pārslas). Papildus pievienotas mitrinošās kokosriekstu, saldo mandeļu un saulespuķu eļļas. Katram skrubim tiek pieliktas arī vērtīgās sastāvdaļas, kā piemēram, Vitamīns E un citas, kas tiek īpaši piemeklētas katram no skrubju veidiem, piemēram, ēteriskās eļļas, utt.

SKRUB ir ražots Latvijā un to izstrādes laikā tika īpaši piemeklētas vērtīgās sastāvdaļas, lai radītu patīkamu un reizē funkcionālu pieredzi. Dabisks kafijas skrubis, kas pierādījis sevi klientu acīs, kā arī ticis atzīts starp profesionāļiem.

Kāpēc būtu jālieto kafijas skrubji?

Kafijas skrubis palīdz cīnīties ar ādas nepilnībām, kā piemēram, sausa āda, celulīts un strijas, kas, pie regulārām problēmzonu masāžām ar skrubi, uzlabos asins cirkulāciju un limfas plūsmu, kas rezultātā mazinās ādas problēmas.

Kafijas skrubis lieliski iederās arī pirtī, kas papildinās pirts rituālu ar brīnišķīgu aromātu siltajā gaisā. SKRUB kafijas skrubji ir pietiekoši ērti līdzi ņemšanai un iepakojums ļaus to izmantot vairākas reizes, neutraucoties par aromāta izgarošanu vai skrubja izžūšanu.

SKRUB piedāvā atzītu un funkcionālu skrubja formulu, kas savieno gan labsajūtu, aromātu, pieredzi un pats galvenais – funkcionalitāti. SKRUB kafijas skrubji ir atbalsts Tavai nogurušajai ādai un lieliski iederēsies visa gada garumā, kad āda tiek pakļauta temperatūras izmaiņām, gaisa mitruma izmaiņām, dzīvesveida ietekmei un saules ietekmei. Vērtīgi apzināties skrubi, kas būs piemērots tavām vajadzībām un potenciāli meklēt sastāvdaļas, kas atbilst tām.

Emocionālai un funckionālai iedarbībai esam pievienojuši kafijas skrubjiem ēteriskās eļļas, kā piemēram, piparmētru ēteriskā eļļa, apelsīnu ēteriskā eļļa, u.c.