Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Lietas, kas Tev jāzina par SKAISTUMKOPŠANU PIRTĪ

Pirtī iešanas rituāls latviešiem ir kļuvis par tik pat baudāmu procesu, kā citās valstīs. Lauku pirts atrodamas teju katrā saimniecībā, kā arī tās mūsdienās kļūst arvien populārākas. Latvisks pirts rituāls ietver sevī karsēšanos, pēršanos ar pirts slotu un atdzesēšanās procesu, kas notiek lecot dīķī vai sniegā. Papildus pamatprocesam tiek piekopti arī dažādi skaistumkopšanas rituāli.

Kāpēc ir veselīgi iet pirtī?

Pirts rituāls ir veselīgs, jo karsēšanās un atdzesēšanās rada slodzi sirdij, kas ilgtermiņā veicina tās veselīgu pielāgošanos līdzīgām izmaiņām sirds darbībā, piemēram, sportojot vai ikdienā. Arī straujā atdzesēšanās trenē termoregulāciju ķermenim, kas uzlabo imūnsistēmu.

Pirts arī lielā mērā ir saistīta ar skaistumkopšanu, jo caur svīšanu un atdzesēšanu iespējams uzlabot asins pieplūdumu ādas virsējam slānim un nomazgāt atmirušās ādas šūnas, kas pirtī iešanas rituāla laikā kļūst vieglāk nomazgājamas.

Gribu dodies uz pirti, ko nu?

Pirmkārt, nedodies uz pirti viena. Pirts rituāls pāriem sen uzskatāms par dvēselisku un satuvinošu pieredzi, kas ļauj kopā atslābt un relaksēties. Pirtī iešanu var piekopt arī ģimenes lokā, kopā ar bērniem. Šādi rituāli sākotnēji tika piekopti reliģiskā kontekstā, taču mūsdienās pirts rituāls vairāk nozīmē relaksējošu piedzīvojumu kopā ar ģimeni, partneri vai draugiem.

Kafijas biezumi skaistumkopšanā

Kafijas biezumi skaistumkopšanā tiek izmantoti jau gadsimtiem, jo to antioksidējošās un skrubējošās īpašības atstāj ādu tīru, tvirtu un maigu. Kafijas skrubis pirtī tiek izmantots, lai uzlabotu asinsriti un atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām. Kafijas biezumu skrubi ieteicams izmantot tad, kad āda uz ķermeņa ir uzkarsēta un mikla.

Kafijas skrubis, kas lietots pirtī spēj mazināt celulītu un ādas nepilnības. Rīvēšanās pret celulītu ar kādu skrubējošu, bet saudzīgu skrubi palīdzēs apasiņot ķermeņa problēmzonas, kurās radies celulīts. Veidus, kā vēl var mazināt celulītu lasi mūsu bloga rakstā KĀ ATBRĪVOTIES NO CELULĪTA?

Kafijas skrubis pirtij

Pirtī skaistumkopšanas nolūkos tiek lietoti dažādi skrubji – cukura, sāls, kafijas biezumu, auzu skrubji, u.c. Katram skrubja veidam ir savas īpašības, taču kafijas skrubis pirtij mūsdienās ieguvis jaunu popularitāti.

Kafijas skrubis lietošanas laikā ļauj ādai absorbēt antioksidantus tā sastāvā, kas kavēs ādas priekšlaicīgu novecošanos. Kafijas biezumu graudi spēj noskrubēt un attīrīt ādas virsējo un atmirušo slāni, kas padara ādu tvirtāku, maigāku un veselīgāku.

Regulāra skrubēšanās ar kafijas biezumu skrubi ādai palielina apasiņošanu, kas palīdz atbrīvoties no celulīta, aknes un strijām.

Ražots Latvijā

SKRUB ražotie sausie kafijas skrubji būs lielisks palīgs pirts skaistumkopšanas rituālā. Izbaudi lielisku un relaksējošu pirts rituālu, izmantojot kādu no 4 sausajiem kafijas skrubjiem.

Apelsīnu SKRUB sniegs uzmundrinājumu, pateicoties sastāvā esošajai apelsīnu ēteriskajai eļļai. Lietošanas laikā pirtī baudīsiet patīkamo apelsīnu aromātu un reizē attīrīsi ādu no atmirušajām ādas šūnām.

Auzu SKRUB sniegs komforta sajūtu lietošanas laikā, pateicoties sastāvā esošajām auzām un saldenajam cepumu aromātam.

Piparmētru SKRUB veldzēs un atspirdzinās pateicoties sastāvā esošajai piparmētru ēteriskajai eļļai.

Kokosriekstu SKRUB radīs tropiskas sajūtas, pateicoties lieliskajam kokosriekstu aromātam un kokosriekstu skaidiņām skrubja sastāvā.

 

Veselā miesā, vesels gars! Dodies uz pirti kopā ar SKRUB.

 

 

#skrubarmani #pirtsrituals #kafijasskrubispirtij #kafijasbiezumuskrubis #laukupirts #Latviskaispirtsrituāls