Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

4 DABISKI SKRUBENTI TAVAS ĀDAS LABSAJŪTAI

Veselīgas un tvirtas ādas saglabāšanai ieteicama dziļa attīrīšana ar skrubi, kas uzlabos asins cirkulāciju un tādējādi veicinās šūnu reģenerācijas procesus. Kādu skrubi meklēt, un kādi dabiski skrubenti ir piemēroti tieši tev?

 1. SĀLS vai CUKURS.

  Katram virtuvē atrodamās pamatgaršvielas ir lielisks un dabisks skrubents, kas derēs ķermeņa attīrīšanai. Daļiņu izmērs ļauj veikt dziļu attīrīšanu, kas būs lieliski piemērota pēdu, ceļgalu vai elkoņu pastiprinātākam pīlingam. Sāli un cukuru bieži vien lieto apvienotu ar bāzes masu vai eļļām, kas lietošanas laikā palīdzēs pabarot ādu.

 1. MALTA KAFIJA.

  Malta kafija ir viens no spēcīgiem antioksidantiem un celulītu mazinošiem skrubentiem. Kafija funkcionē kā aromātisks skrubents, kas reizē uzlabo asins cirkulāciju, noņem sausu ādu un ir pietiekoši maigs, lai uzklātu uz sejas. Kafiju izsenis lieto skaistumkopšanas sfērā tās labo īpašību dēļ.

 1. AUZU PĀRSLAS vai AUZAS. 

  Auzas ir antioksidants un tām piemīt pretiekaisuma īpašības. Auzas pievieno kā ļoti maigu un vieglu skrubentu, lai attīrītu sejas ādu vai jutīgu ādu. Auzas var izmantot ne tikai kā skrubentu, bet arī kā barojošu sejas masku, kura uzsūks lieko sebumu no porām un parūpēsies par ādas maigumu.

 1. AKTIVĒTĀ OGLE.

  Ogle absorbē toksīnus no ādas virsmas un dziļi attīra ādas poras, kā arī mazina akni un cīnās pret daudzām ādas nepilnībām. Šī iemesla dēļ aktivētā ogle tiek pievienota gan sejas, gan ķermeņa kopšanas kosmētikā.

Dabiski skrubenti tavos skaistumkopšanas produktos palīdzēs iegūt veselīgu, tvirtu un mirdzošu ādu. Katrs skrubents sniedz savu pievienoto vērtību tavas ādas labsajūtai. Izvēlēloties savu nākamo ķermeņa vai sejas skrubi, pievērs uzmanību vai tajos ir dabiski skrubenti un kādu pievienoto vērtību tavai ādai sniegs papildus sastāvdaļas. Skrub sortimentā ir aromātiski un Latvijā ražoti produkti veidoti ar pamatfunkciju – dziļi attīrīt tavu ādu. Kafijas skrubju, masāžas ziepju, sejas ziepju, kā arī roku un ķermeņa ziepju sastāvā pievienots kāds no dabiskiem skrubentiem, kas attīrīs ādu un ļaus tai kļūt maigai un zīdainai.

Feel the skrub!