Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

IEPIRKUMU SARAKSTS VESELĪGĀKAI ĀDAI

Vai tavs sapnis ir skaista āda? Āda ir mūsu lielākais orgāns un ir nepieciešams par to rūpēties gan no iekšienes, gan ārienes. Par ādas kopšanu no ārienes lasi bloga rakstus 5 KĻŪDAS SEJAS ĀDAS KOPŠANĀ, KURAS PIEĻAUJ IKDIENĀ  vai  4 IEGUVUMI – SEJAS MASĀŽA MĀJAS APSTĀKĻOS, taču runājot par ādas veselību, nevar aizmirst par organisma iekšieni. Esam apkopojuši iepirkumu sarakstu veselīgākai ādai, kas sastāvēs no vairākām gardām un vērtīgām sastāvdaļām, kas sniegs tavai ādai vajadzīgās uzturvielas, vitamīnus, padarīs to mirdzošu un tvirtu.

LASIS

Veselīgās Omega-3 taukskābes darbosies kā iekaisumu mazinošs, antioksidantiem un vitamīniem bagāts palīgs, lai mazinātu akni, pinnes vai citas ādas nepilnības. Veselīgie tauki nāks par labu tavai ādai!

MELLENES

Antioksidantiem un vitamīniem bagātās mellenes satur K, C, B6 vitamīnus, kā arī kalciju, dzelzi un citas vielas, kas darbosies kā dabisks mirdzošas ādas un pretnovecošanas līdzeklis.

TUMŠĀ ŠOKOLĀDE

Tumšā šokolāde – ne tikai garda, bet arī maigas un zīdainas ādas tekstūras veicinātāja. Zinātniskie pētījumi saka, ka tumšā šokolāde palīdz ādai ilgāk būt mitrinātai, kā arī uzlabo ādas tekstūru, padarot to zīdaini maigu.

SPINĀTI

Pievienojot spinātus salātiem vai citiem ēdieniem, būsi pievienojusi īstu veselības spridzekli. Spinātu sastāvā ir vitamīns B, A, E, K un C… Tava āda būs pateicīga, ja regulāri izmantosi spinātus ēdienu uzturvērtības papildināšanā.

ZAĻĀ TĒJA

Ja vēlies siltu dzērienu, tad kafijas vietā iesakām izvēlēties zaļo tēju. Kāpēc? Zaļā tēja mazina iekaisumus, kairinājumu, apsārtumu, pampumu un satur antioksidantus. Zaļo tēju vari lietot arī virspusēji, uzreiz uzklājot uz ādas.

LINSĒKLAS

Linsēklas arī ir vēl viens dabisks anti-aging aģents, kas palīdzēs mazināt grumbiņas. Pateicoties veselīgajām taukskābēm linsēklās, tās palīdz ādai būt zīdaini maigai.

Ceram, ka šis iepirkumu saraksts tiks izmantots, lai uzlabotu tavu ādas stāvokli ilgtermiņā. Visi šie ēdieni ir gardi un tos var integrēt kādā no saviem mīļākajiem ēdieniem, piemēram, spinātus ievietot savos smūtijos (lasi smūtiju receptes bloga rakstā: 6 VESELĪGU SMŪTIJU RECEPTES, KAS UZLABOS PAŠSAJŪTU) vai vakariņās pagatavot gardu lasi.

Skaista āda sākas no iekšienes! Tava āda to noteikti novērtēs.