Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

6 VESELĪGU SMŪTIJU RECEPTES, KAS UZLABOS PAŠSAJŪTU

Veselīgs smūtijs būs lielisks veids, kā apgādāt organismu ar vajadzīgajiem vitamīniem un uzturvielām, kas tik ļoti trūkst no ziemas nogurušajam organismam. Augļu un dārzeņu smūtijs būs tavs labākais sabiedrotais, lai uzlabotu gan ķermeņa, gan mentālo labsajūtu un veselību. Izmēģini kādu no 6 veselīgu smūtiju receptēm, kas uzlabos Tavu pašsajūtu! Lasi arī par citiem veidiem, kā par sevi parūpēties bloga rakstā: “Laiks sev – 5 idejas kā patīkami pavadīt laiku vienatnē

  1. Saulainais smūtijs

Sastāvdaļas: Apelsīnu sula, kokosriekstu vai cits augu bāzes jogurts, saldēts mango, burkāns.

Pateicoties ar olbaltumvielām, vitamīniem C, K, E un B bagātajam burkānam, apvienojumā ar E, C un A vitamīniem pilno mango būsi nodrošinājusi organismu saulainam restartam. Izvēlies šo smūtiju dienas pirmajā daļā un baudi enerģisko un saulaino kokteili.

  1. Zaļais spēka smūtijs

Sastāvdaļas: mandeļu (vai cits) piens, jogurts, saldēti banāni, spināti.

Spināti satur ogļhidrātus, magniju, kalciju un olbaltumvielas. Tie ir īsti spēka un veselības veicinātāji. Apvienojumā ar banāniem, kas satur A vitamīnu un tripofānu, kas ķermenī rada “laimes hormonu” būsi sniegusi ķermenim jaunu spēku. Izvēlies šo smūtiju, kad nepieciešams neliels “boosts” un pamani atšķirību savā noskaņojumā un pašsajūtā.

  1. Zemesriekstu smūtijs

Sastāvdaļas: Saldēti banāni, mandeļu (vai cits) piens, zemesriekstu sviests.

Antioksidantiem bagātie banāni apvienoti ar zemesriekstu sviestu būs kā gards deserts dienas noslēgumā. Zemesriekstu sviests, kura sastāvā ir olbaltumvielas, šķiedrvielas, magnijs, taukskābes un vitamīni ir veselīgs ne tikai ķermenim, bet arī smadzenēm.

  1. Zemeņu klasiskais smūtijs

Sastāvdaļas: zemenes, piens vai jogurts.

Vasaras garša, kas rada īstu baudījumu! Enerģiju veicinošās zemenes stimulēs vielmaiņu un pabaros organismu ar dažādiem vitamīniem, kā piemēram, vitamīns C, E un B.

  1. Tumšzilais smūtijs

Sastāvdaļas: mellenes, jogurts, zemenes, mandeļu (vai cits) piens.

Mellenēs ir daudz kālija un cinka kā arī tās ir ļoti spēcīgi antioksidanti. Mellenes un zemenes apvienojumā būs ne tikai garšīgākais ogu kombo kāds var būt, bet arī īsts uzmundrinājums karstā vasaras dienā.

Sastāvdaļas: apelsīns, saldēti banāni, piens, jogurts, vaniļas cukurs vai ekstrakts.

Sulīgajā apelsīnā ir daudz vitamīna C, kālija un vitamīna A. Apvienojumā ar maigo banānu un vaniļas garšu, smūtijs kļūs par debešķīgu desertu, kas lieliski derēs brokastīs.