Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 KĻŪDAS SEJAS ĀDAS KOPŠANĀ, KURAS PIEĻAUJ IKDIENĀ

Sejas kopšana ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, ja vēlies tīru un veselīgu ādu. Dažādām ikdienas vajadzībām pielāgota sejas kopšanas rutīna palīdzēs ādai ātrāk atkopties, izskatīties mirdzošākai un tvirtai, kā arī ilgtermiņā mazinās ārējo faktoru ietekmi uz ādas izskatu. Zemāk apskatīsim 5 kļūdas sejas ādas kopšanā, kuras pieļauj ikdienā.

  1. Kakla ādas kopšana ir tikpat svarīga kā sejas ādas kopšana.

Sejas mazgāšana un skaistumkopšanas produktu uzklāšana parasti tiek mācīta un reklamēta tikai uz sejas ādas, līdz kakla zonai, taču ne mazāk svarīgi ir uzklāt visus produktus, ko lieto uz sejas ādas, arī uz kakla ādas līdz pat dekoltē zonai. Kakls arī tiek pakļauts tik pat lielai ārējo faktoru ietekmei kā sejas āda, tāpēc tas jāmazgā, jāmitrina un jālutina tieši tāpat kā sejas āda.

  1. SPF – svarīgākais skaistumkopšanas produkts.

Ja vēlies saglabāt ādas tvirtumu, veselīgu mitruma līmeni un mazināt pigmenta un krunku rašanās risku, tad lieto SPF saules aizsargkrēmus regulāri, uzklājot to gan uz sejas ādas, gan uz kakla ādas. Lieto SPF krēmus arī uz visa ķermeņa, rokām un kājām, ja būsi pakļauta tiešai saules staru ietekmei vai atradīsies ārā, apģērbā, kas atklās šīs ķermeņa zonas. Tava āda būs tev pateicīga.

 

  1. Nepietiekama attīrīšana no atmirušajām ādas šūnām.

Ja tava āda vienmēr izskatās pelēka, raupja un neveselīga, iespējams ir laiks ieviest regulāru ādas pīlingu ar skrubjiem. Āda nemitīgi atjaunojas un atmirušās ādas šūnas paliek uz ādas, ja tās nenoskrubē ar skrubi. Izmēģini SKRUB kafijas skrubjus regulāri, 1-2 reizes nedēļā un pamani atšķirību ādas tonī, mitruma līmenī un pašsajūtā.

  1. Pālieku daudz skaistumkošanas produktu.

Viena no tipiskām mūsdienu patērētāju kļūdām ir pārāk daudzu produktu lietošana vienā periodā, kā piemēram, vairāku tipu skrubjus, krēmus, serumus, dažādas maskas, utt. Katrs kosmētikas produkts satur savu sastāvdaļu kombināciju, un apvienojot nepareizā secībā savstarpēji konfliktējošus skaistumkopšanas ingredientus. Tie var atcelt viens otra iedarbību, un pat radīt alerģiskas reakcijas vai izsaukt akni, apsārtumu un citus ādas defektus. Attīri savu plauktu regulāri un sašaurini skaistumkopšanas rutīnu no liekiem soļiem un vairāku, dažādu brendu, bet vienas funkcijas produktiem. Testē skaistumkopšanas produktus vismaz 1-2 mēnešus pirms ķeries pie nākošā.

Atceries šīs kļūdas ikdienas skaistumkopšanas rutīnā, un mācies no tām, ja skaista un maiga āda ir tava prioritāte.