Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Masāžas birste pret celulītu – kā izvēlēties īsto?

Sausā birstēšanās vai sausas ādas masāža ar speciālu rīku (masāžas birste) ir ajurvēdas rituāls, kas kļuvis populārs tā labo īpašību dēļ. Sauso birstēšanos piedāvā SPA centros un popularizē kā ikdienas skaistumkopšanas rituālu, lai iegūtu maigu, gludu ādu, mazinātu celulītu kā arī uzlabotu limfodrenāžu.

5 iemesli, kāpēc Tev sausā ķermeņa birstēšana jāievieš savā ikdienā:

 1. Sausā birstēšana uzlabo limfodrenāžu, kas normalizē limfas cirkulāciju ķermenī. Limfa ir svarīga ķermeņa sastāvdaļa, jo tā izvada toksīnus un nevēlamus vīrusus/baktērijas no ķermeņa.
 2. Masāžas birste kā dabisks skrubents. Birstes dabiskie sariņi būs stingri un pietiekoši abrazīvi, lai uzlabotu gan asins cirkulāciju uz ādas virskārtu, gan attīrītu sauso, atmirušo ādu no virsējā ādas slāņa, kā arī papildus attīra ādas poras.
 3. Masāžas birste pret celulītu. Celulīts ir nepareizi izveidojušies taukaudi, kurus pareizi un regulāri masējot, piekopjot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu iespējams mazināt. Asins cirkulācijas uzlabošana, limfodrenāža, ādas poru attīrīšana – šis viss masāžas birstes lietošanas laikā mazina celulītu problēmzonās. Tas ir kā sports Tavai ādai!
 4. Enerģijas BUMS! Cilvēki, kas regulāri piekopj sauso birstēšanās procedūru ikdienā, apgalvo, ka tā rada enerģijas būstu (eng: boost), kas varētu būt lielisks asins cirkulācijas uzlabošanas blakusefekts.

Lasi vairāk par sauso birstēšanās procedūru bloga rakstā “Sausā birstēšanās – veselības ieguvumi un kāpec tas kļuvis par trendu“.

Tagad, kad esam izanalizējuši ieguvumus – kā izvēlēties SAVU MASĀŽAS BIRSTI?

Masāžas birste ir parādījusies daudzu kosmētikas ražotāju sortimentā, lai pievērstu uzmanību procedūras pozitīvajām īpašībām. Esam atlasījuši galvenos kritērijus labākās birstes izvēlei Tev un Tavai ādai:

 • birstes abrazivitāte (cik stingri ir birstes sariņi?);
 • materiāls – koks, plastmasa, citi;
 • ērtums lietošanā – rokturis, tā garums, ērts satvēriens;
 • cena;
 • ilgtspējīgums;
 • kvalitāte.

SKRUB cosmetics sortimentā jau iedzīvojusies kvalitatīva koka masāžas birste ar tampiko šķiedrām. Tampiko šķiedra ir izgatavota no Meksikas tuksnešiem raksturīgā auga Agave Lechugilla. Dabiskā materiāla masāžas birstei ir garš, ērts un noņemams kāts, kas ļaus veikt masāžu visā ķermeņa garumā. Masāžas birste ir darbarīks sausās birstēšanās procedūrā problēmzonām. Masāžas birste radīta Vācijā, domājot par kvalitāti un ilgu kalpošanu.

Ieteicamā birstes lietošana:

 1. Sausā birstēšanās masāža 1-3 reizes nedēļā. Procedūra jāveic pirms iešanas dušā vai vannā. Uz ādas nedrīkst būt krēmi vai citi mitrinoši līdzekļi. Izmantojot masāžas birsti, ar apļveida kustībām sāciet masēt problēmzonas.
 2. Mitrā birstēšanās masāža 1-3 reizes nedēļā. Procedūru veic pirtī, dušā, vannā, kad āda ir samitrināta un iesilusi. Uz birstes var uzklāt kādu attīrošu līdzekli un izmantot sūkļa vai švammītes vietā, dziļākai ādas attīrīšanai no netīrumiem.