Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

ĀDAS NOVECOŠANA – 3 DABISKI LĪDZEKĻI KĀ TO AIZKAVĒT

Novecošana ir dzīves neatņemama sastāvdaļa, un to jāuztver kā iespēju iemīlēties sevī no jauna… Uz ādas var parādīties vairāk rieviņu un grumbiņu, un Tavs ķermenis sāk mainīties. Bet kā būtu, ja mums būtu iespēja to nedaudz aizkavēt?

ĀDAS NOVECOŠANA – 3 DABISKI LĪDZEKĻI KĀ TO AIZKAVĒT (ANTI-AGE)
 SPF un saulesbrilles.

Nemaz nerunājot par ādas vēzi un nopietnām, dzīvību apdraudošām, intensīvas sauļošanās sekām, saule var ietekmēt gan ādas vizuālo izskatu, gan mazināt tās elastību. Kā? Iedomājies, ka esi pludmalē vai piemājas pagalmā un Tev nav saulesbrilles. Saule ir spoža un Tu ilgstoši sašaurini acis, kas rezultātā traumē delikāto ādu ap acīm. Darot to regulāri un grumbiņas kļūs arvien dziļākas. Ļoti viegls veids kā to novērst – saulesbrilles.

SPF ir jālieto katru dienu gada saulainajā sezonā. Latvijas ziemā saules ir mazāk, taču dermatologi iesaka to darīt pat mākoņainā laikā. Saules stari var ietekmēt ādu arī caur mākoņiem, kas radīs pigmenta plankumus, ādas virskārtas sausumu un mitruma zudumu jeb vienkāršiem vārdiem – saule veicinās paātrinātu ādas novecošanos. Aizsardzībai no saules kaitīgajiem stariem, lieto SPF (saules aizsargkrēmus).

Izvēlies bezalkoholiskos dzērienus.

Alkohols var paātrināt ādas novecošanos, pateicoties tā īpašībai uzsūkt ķermeņa šķidrumu. Ne velti jūti šo īpašību caur galvassāpēm un vispārēju sausuma sajūtu nākošajā rītā pēc ballītes. Alkohols dehidrē ādu un vairo iekaisuma procesus organismā, kas ilgtermiņā veicinās sausu ādu, apsārtumus, grumbiņu rašanos un citus simptomus uz ādas.

Regulāri mitrini ādu.

Ādas novecošana tiek veicināta ar sausu ādu, kas palīdz rasties padziļinātākām grumbiņām un rievām. Mitrums ādā veicina veselīgu tvirtumu un mirdzumu. Ir vairāki veidi kā vari mitrināt ādu:

  1. Daudz ūdens. Viens no vieglākajiem un pieejamākajiem veidiem, kā aizkavēt mitruma zaudēšanu no ādas ir pilnvērtīga ūdens lietošana uzturā. Dzer dienā nepieciešamo ūdens daudzumu attiecībā pret Tavu svaru un novēro izmaiņas uz savas ādas.
  2. Mitrinoši kosmētikas līdzekļi ādai ir viens no veidiem, kā vari parūpēties par ādas virskārtas mitrināšanu. Atrodi savam ādas tipam piemērotu krēmu un uzklāj to no rīta un vakarā. Vērtīgas papildus sastāvdaļas, kas ādai palīdzēs veidot aizsargkārtiņu no brīvajiem radikāļiem būs kā papildus bonuss. Lasi bloga rakstu: ANTIOKSIDANTI KOSMĒTIKĀ un KĀPĒC TIE IR LIELISKI?
  3. Svaigs gaiss un mitruma līmenis telpās. Mēs visi esam piedzīvojuši matu elektrizēšanos un sauso lūpu un sejas ādas problēmas apkures sezonas “karstumā”. Sauss gaiss iekštelpās ir viens no iemesliem, kas var paātrināt ādas izžūšanu, kas tādējādi paātrinās novecošanos. Mūsdienās pieejami gaisa mitrinātāji, kas par to var parūpēties, taču vēl labāks veids – svaigs gaiss un vēdināšana. Regulāra pastaiga svaigā gaisā, kā arī telpu vēdināšana var uzlabot ādas mitruma līmeni.

Novecošana nav apturama un laika mašīna vēl nav izgudrota, taču tas, ko vari darīt ir parūpēties par sevi un savu ķermeni dabiskā un veselīgā veidā.