Sejas masāžas, tāpat kā daudzas citas skaistumkopšanas salonos piedāvātās procedūras, sāk modificēties un kļūt par mājās pieejamām skaistumkopšanas rutīnām.
Sausā birstēšanās, ķermeņa masāžas, skrubēšanās ikdienas dušā vai vannā un arī sejas masāža – šīs visas procedūras veicot regulāri un apzināti, piedāvā daudzus uzlabojumus gan ādas veselībā, gan tās izskatā.
Sejas masāža veicina limfas plūsmu un drenāžu, asins cirkulāciju, uzlabo tvirtumu, veicina šūnu atjaunošanos un sniedz daudzas citas vērtības ādai. Sejas masāža mājas apstākļos vairos ādas veselību un neizmaksās ne centa.
4 IEGUVUMI SEJAS MASĀŽAI MĀJAS APSTĀKĻOS
- Sejas masāža uzlabo asins cirkulāciju un veicina kolagēna veidošanos. Kolagēns atbild par ādas tvirtumu un elastību, taču ar gadiem tas vairs netiek dabiski ražots ādā. Masāžas veikšana palīdz skābeklim piekļūt asinsvadiem un šūnām, kas stimulēs kolagēna rašanos dabiskā veidā.
- Sejas masāža mazinās pampumu. Ja sejā bieži no rīta pamani piepampumu, iespējams iepriekšējā dienā esi lietojusi par daudz sāls vai pirms miega esi dzērusi daudz šķirduma. Lai piepampumu samazinātu, veic sejas masāžu no rīta, kas uzreiz palīdzēs novadīt limfas šķidrumus no sejas ādas un ievērojami mazinās pampumu.
- Masāža palīdz serumiem un citiem produktiem labāk iesūkties ādā. Viens no veidiem kā vari uzlabot visu vērtīgo sastāvdaļu iesūkšanos ādā, ir sejas masāža uzreiz pēc seruma vai krēma uzklāšanas, izmantojot to kā slīdvielu.
- Mazina sejas muskuļu saspringumu. Seja ikdienā piedzīvo daudz dažādas emociju veicinātas grimases. Reizēm savilktā piere saspringtā darba dienā ir tas, kas vakarā rada burtiskas galvassāpes. Sejas masāža palīdzēs atslābināt sejas muskuļus, un tu jutīsies daudz relaksētāka pēc saspringtas darba dienas.
Sejas masāžu iespējams veikt gan ar rokām, gan ar kādu masāžas darba rīku, kas ir slavenie Džeidas rullīši un akmens rīki. Masāžu ar rokām iespējams veikt iepilinot kādu dabiskas izcelsmes eļļu, piemēram, kokosriekstu, olīveļļu vai avokado eļļu, un sākot masēt seju, izmantojot gan pirkstus, gan dūres. Virzi kustību no sejas centra uz matu līniju, no žokļa uz dekoltē, lai veicinātu ādas elastību šajās vietās.