Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

4 RELAKSĒJOŠI MASĀŽU VEIDI MĀJĀS

Masāža pozitīvi ietekmē ķermeņa veselību uzlabojot asins cirkulāciju, atslābinot muskuļus un nervus, uzlabojot miega kvalitāti un sniedz daudzus citus vērtīgus ieguvumus. Masāžas var veikt pie profesionāļa – trenēta masāžas speciālista, kas spēs veikt masāžu “pareizi”, zinot kādas kustības un spiediens ir nepieciešams, lai Tu justos vislabāk. Iespējams arī veikt masāžu mājās, kas ir lielisks veids, kā rūpēties par savu labsajūtu. SKRUB zīmola produkcija radīta tieši skrubējošas un attīrošas masāžas veikšanai, lai mazinātu strijas, celulītu, rētas un atbrīvotos no atmirušās ādas. Relaksējoša un funkcionāla masāža ar kādu no SKRUB produktiem radīs patīkamas sajūtas masāžas laikā un arī pēc tās.

  1. Pēdu masāža ar skrubi.

Pēdu masāžu var veikt sēžot vai stāvot, paceļot pēdu. Vislabāk veikt šo masāžu iesakām vannā, dušā vai vietā, kur nebūtu jāuztraucas par skrubja nokrišanu uz grīdas. Izmanto SKRUB sauso kafijas skrubi kā palīgu masāžā. Paņem saujiņu produkta un sāc iemasēt pēdās ar stingrām un masējošām kustībām. Neaizmirsti par pirkstiem un pirkstu starpām. Pielieto spiedienu un masē katru pēdu 5 līdz 10 minūtes. Skrubis veiks savu pīlinga funkciju, atstājot maigas un gludas pēdas, reizē radot ļoti patīkamu un relaksējošu masāžu.

2.Ikru un augšstilbu masāža ar kafijas masāžas ziepēm vai skrubi.

SKRUB sortimentā esošie sausie kafijas skrubji un kafijas masāžas ziepes lieliski derēs šai masāžai. Vislabāk iesakām masāžu veikt vannā, dušā vai vietā, kur nebūtu jāuztraucas par produkta lietošanas laikā radītajiem atbirumiem. Sāc no zemākās kāju daļas un virzies masāžas laikā uz augšu, masējot stingrām apļveida kustībām. Cisku daļu un zonu, kurā parasti veidojas celulīts masē ilgāk, jo tādējādi tiks nodrošināta ādas virskārtas apasiņošana, labāka cirkulācija un vecās ādas noņemšana.

3. Sejas masāža ar ogles ziepēm.

Masāža uz sejas atslābinās un radīs SPA sajūtu Tavā vannas istabā. SKRUB produktu klāstā ir aktīvās ogles sejas ziepes, kuru sastāvā ir aktīvās ogles daļiņas. Tās ne tikai attīrīs seju, bet arī darbosies kā magnēts netīrumiem porās. Saudzīgām apļveida kustībām iemasē kubiņu T-zonā un turpini masāžu ar pirkstiem. Masāžu veic 2-3 minūtes.

4. Masāža partnerim ar skrubi vai masāžas ziepēm.

Ja vēlies sniegt patīkamu muguras masāžu savam partnerim, iesakām izmantot masāžas ziepes vai sauso kafijas skrubi uz samitrinātas ādas. Apļveida kustībām masē muguru līdz 15 minūtēm. Ja vēlies uzmundrināt, iesakām lietot apelsīnu kafijas skrubi vai piparmētru kafijas skrubi. Ja vēlies atslābināt lieliski derēs auzu un kokosriekstu saldenie aromāti.