Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Kāpēc Tev jāizmēģina SKRUB kafijas skrubis?

Maiga un tvirta āda ir sasniedzama rokas stiepiena attālumā…drīzāk regulāru, apļveida kustību attālumā. SKRUB kafijas skrubji – tā ir neatņemama sastāvdaļa Tavā vannas istabā.

Ādas virsējai kārtai nepieciešama regulāra attīrīšana, jo šūnas novecojot padara ādu raupju un sausu. Attīrot ādu ar skrubi vai kādu mazgāšanās rīku ar reljefu iespējams atbrīvoties no novecojušajām ādas šūnām, atklājot veselīgu un mirdzošu ādu.

Viena no populārākajām ādas virskārtas problēmām ir celulīts, kas ir nepareizi izveidojušies taukaudi, kurus pareizi un regulāri masējot, piekopjot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu iespējams mazināt. Celulīta mazināšanas masāžas, ko var veikt gan pie profesionāļiem, gan mājās iespējams padarīt par patīkamām ikdienas rūpēm par savu ķermeni.

Kosmetologu vidū kafijas skrubji ir ārkārtīgi populāri, pateicoties tā labajām īpašībām. Tas lieliski tonizē ādu, uzlabo asins cirkulāciju un ādas virskārtas apasiņošanu kā arī izvada toksīnus. SKRUB kafijas skrubjus ir novērtējuši un iecienījuši daudzi Latvijas kosmetologi.

 SKRUB sausie kafijas skrubji, un kāpēc mēs esam labākie?

Mūsu kafijas skrubji ir veidoti no maltas kafijas, cukura, Jūras sāls un Himalaju rozā sāls. Šī kombinācija rada dziļi attīrošu un dabisku skrubentu masu, kas attīra ādu. Skrubjiem pievienotā saldo mandeļu eļļa un kokosriekstu eļļa tūlītēji pabaro attīrīto ādu, piešķirot tai mirdzumu un maigumu. Katram kafijas skrubim pievienots arī vitamīns E, kas ir antioksidants un brīvo radikāļu ietekmes mazinātājs.

SKRUB skrubji radīti regulārai masāžai problēmzonās, lai uzlabotu asins cirkulāciju, atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām un stimulētu jaunu šūnu augšanu. Masāža ir ne tikai patīkama, bet arī ļoti efektīva cīņā pret celulītu, strijām, sausu ādu, utt.

Izvēlies savu īsto aromātu no SKRUB skrubju sortimenta – kokosriekstu, bumbieru un aprikožu, meloņu, auzu, piparmētru un apelsīnu. 

Izvēlies kādu no SKRUB kafijas skrubjiem un parūpējies par savu ādu.

#feeltheskrub

Foto: Sintija Sandore Photography