Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 ĶERMEŅA DETOX PADOMI

Tuvojas rudens, auksts un drēgns laiks, kad organismam nepieciešama papildus palīdzība un rūpes, lai tas spētu būt veselīgs līdz nākošajam pavasarim. 5 ķermeņa detox padomi jeb attīrīšanās kūre, kura palīdzēs tev justies labāk.

  1. Samazini cukuru uzturā.

Procesēts cukurs nekādā veidā nesniedz labumu organismam. Tas var paaugstināt iespēju saslimt ar diabētu, aptaukoties vai dabūt kādu hronisku saslimšanu. Ja esi īsts kārumnieks, tad limitē produktus, kuros ir daudz cukura (šokolādītes, cepumi, konfektes, utt.), un pēc iespējas vairāk ievies veselīgas saldās uzkodas (dateles, riekstus, ogas, utt.).

  1. Samazini alkohola patēriņu.

Vīna glāze vakaros var ātri kļūt par regulāru mierinājumu organismam, kas ir sasprindzis pēc garas un spraigas dienas. Jāatcerās, ka alkohols ir atkarību izraisoša viela. Pilnībā izslēdz alkoholu no sava uztura un pamani, kā tas liek justies ilgtermiņā. Alkoholā ir arī daudz cukura un kaloriju, tāpēc ja vēlies ķermeņa detox, tad alkohols ir pirmā lieta, no kura jāatsakās pilnībā.

  1. Miegs kļūst svarīgs.

Attīrīšanās kūrē uztver miegu par organisma “attīrīšanās zālēm”. Ievies kārtīgu pirmsmiega rutīnu, kā arī dodies laicīgi gulēt, veltot tam ne mazāk kā 7 stundas. Lasi padomus bloga rakstā par labu miegu. Detox laikā organsimam nepieciešama kārtīga atpūta, un miegs ir labākais veids, kā ļaut organismam atpūsties, ražot jaunas šūnas un atjaunoties.

  1. Samazini ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus mājās.

Vēl viens veids, kā organisms nemanot uzsūc toksīnus ir caur ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem mājās. Detox kūrē pārej uz dabiskiem tīrītājiem, kā piemēram, etiķis, ūdens, soda, citronskābe, u.c. Internetā ir pieejami daudzi ieteikumi dabisku tīrīšanas līdzekļu izveidošanai no mājās pieejamām vielām, un tās nav kaitīgas organismam.

  1. Izvēlies ēdienus ar augstu probiotiķu un antioksidantu saturu.

Uzturā izvēlies pēc iespējas vērtīgākus produktus, kas būtu ar augstu probiotiķu un antioksidantu saturu. Piemēram, dabiski probiotiķi ir tomāti, banāni, sīpoli, ķiploki, auzu pārslas, u.c. Augsts antioksidantu saturs ir šajos ēdienos – ogas, augļi, kakao, dārzeņi, zaļā tēja, u.c.

Ķermeņa attīrīšanas kūre jeb detox iedos vajadzīgo būstu (eng: boost), kas ļaus tam strādāt un justies labāk.