Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KĀ ATBRĪVOTIES NO STRIJĀM?

Strijas (angliski: stretch marks) ir pārāk ātras ādas izstiepšanas radīti plīsumi vidējā ādas slānī, kas parādās uz ādas virsmas. Strijas izskatās kā neregulāras formas līnijas uz ādas, kas sākotnēji izskatās violetas vai sārtas, pēc tam – baltas. Strijas visbiežāk mēdz parādīties grūtniecības laikā vai pēc pārāk ātras pieņemšanās svarā, taču tās var parādīties arī sportistiem. Striju izmēri var būt dažādi, ņemot vērā cilvēka vecumu, ādas stāvokli un ātrumu, kādā ir stiepusies āda

Padomi, kas var palīdzēt tikt vaļā no strijām

 

  1. Mitrināšana un vēlreiz mitrināšana. Labākais, ko vari darīt, ja Tavai ādai ir sācies izstiepšanās process, ir laicīgi sākt to mitrināt. Mitrināta āda ir elastīgāka un tvirtāka, kas nozīmē mazāku plaisāšanas risku. Strijas novērst pilnībā nav iespējams, jo to ietekmē dažādi faktori, kā piemēram, ādas elastība, iedzimtība, cilvēka fiziskā veselība, u.c. Lieto mitrinošus krēmus vai dabiskus mitrinātājus – kokosriekstu eļļa, mandeļu eļļa, olīveļļa, avokado eļļa, u.c.

2. Masāžas, lai uzlabotu asinsriti veicinās ādas atjaunošanās procesus, kā arī stimulēs kolagēna rašanos. Masāžas var veikt ar skrubi, eļļu, masāžas birsti, dvieli, rullīti vai kādu citu produktu. Regulāras masāžas ļaus ādai labāk atjaunoties un mazinās striju intensitāti.
3. Veselīgs uzturs kā palīgs mitrinātai un pabarotai ādai. Tavs uzturs spēj mainīt ādas stāvokli, tāpēc vienmēr atceries uzturā lietot vairāk veselīgos taukus – zivis, avokado, riekstos un sēklas, kā arī ēst daudz augļu un dārzeņu. Samazini sāls un cukura lietošanas daudzumus, kas var dehidrēt ādu.

 

4. Strijas paliek gaišākas. Āda sadzīst un atjaunojas, kas padara strijas gaišākas, tāpēc ar laiku tās dabiski neizcelsies uz ādas. Tam ir vajadzīgs laiks un viss iepriekšminētais.

Atceries, ka strijas ir dabiskas – tās rodas no ādas izstiepšanās procesa. Nav brīnumlīdzekļa, kas pilnībā atbrīvos Tevi no strijām, tāpēc pieņem savu ķermeni un mīli to tāpat! Tāpat kā celulīts, lielākajai daļai sieviešu dzīvē būs jāsaskaras ar striju rašanos, tāpēc viens no veidiem kā uztvert nepieciešamību atbrīvoties no strijām ir tās iemīlēt!