Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KĀDUS PRODUKTUS ŅEMT LĪDZI PIRTĪ?

Ziemas sezona ir laiks, kad baudām pirtis un saunas. Sauna vai pirts ir veselīgas organismam, jo rada krasas temperatūru atšķirības, kas norūda sirdi, uzlabo asinsriti un kopumā rada labsajūtu un relaksē. Ja dodies uz pirti vai saunu, mēs iesakām – kādus produktus ņemt līdzi pirtī?

KAFIJAS SKRUBIS

Kafijas skrubis ir ļoti bieži izmantots skaistumkopšanas produkts, ko ņem līdzi uz pirti. Kāpēc? Kafija ir antioksidants un dabisks skrubents, kas ļoti labi tiek galā ar mitrumā nolobījušos sauso ādu, kas gatava atbrīvot ceļu jaunai un maigai ādai. Papildus tam, kafijas lieliski smaržo un kafijas cienītājiem tā ir īsta bauda. SKRUB kafijas skrubji ir bagātināti ne tikai ar maltu kafiju, bet arī ar brūno cukuru, Himalaju rozā sāli un eļļām, kas palīdzēs dziļi attīrīt un pabarot, atklājot maigu un zīdainu ādu pēc pirts rituāla. Izvēlies kādu no SKRUB kafijas skrubjiem

APELSĪNU KAFIJAS SKRUBIS

KOKOSRIEKSTU KAFIJAS SKRUBIS

MELOŅU KAFIJAS SKRUBIS

BUMBIERU & APRIKOŽU KAFIJAS SKRUBIS

PIPARMĒTRU KAFIJAS SKRUBIS

AUZU KAFIJAS SKRUBIS

SKRUBJA ZIEPES

Mazgāšanās pirtī ir īsts SPA rituāls – āda kļūst maiga un zīdaina ar katru pieskārienu. Ja tomēr esi daudzfunkcionālu produktu cienītāja, iesakām Bumbieru & aprikožu skrubja ziepes, kurās iekļauta malta kafija, cukurs un sāls, kā arī kakao pulveris, kas padara ādu maigu un rada detox efektu.

{“key”:”hb2″}
SEJAS ZIEPES

Neaizmirsti par sejas kopšanu pirtī. Sviedri un netīrumi jānomazgā ar maigām ziepītēm, kas nekairinās ādu. Poras ir atvērušās, un āda ir gatava saņemt visas barojošās un aktivizējošās vielas, kas palīdzēs uzlabot tās izskatu un pašsajūtu. SKRUB sejas ziepes dažādās kombinācijās, katrām vajadzībām.

AKTĪVAS OGLES SEJAS ZIEPES

SPRIULĪNAS SEJAS ZIEPES

BALTĀ MĀLA SEJAS ZIEPES

ZILĀ MĀLA SEJAS ZIEPES

 

MATU KOPŠANA

Pirtī matu mazgāšana var būt ļoti vienkārša, ja līdzi nav jāņem lielas šampūnu un kondicionieru pudeles. Vienkāršākais veids ir vērtīgs, funckionāls un kopumā patīkams matu produkts. Cietās šampūnziepes un kondicionieri ir veids, kā vari padarīt matus tīrus, zīdainus un maigus pēc pirts.

MANGO ŠAMPŪNZIEPES UN KONDICIONIERIS 2in1

AVOKADO CIETAIS KONDICIONIERIS

KOKOSRIEKSTU ŠAMPŪNZIEPES

PIPARMĒTRU ŠAMPŪNZIEPES

LAVANDAS ŠAMPŪNZIEPES

ŠAMPŪNZIEPES VĪRIEŠIEM


Vieglu garu!