Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

4 dabiskas un vērtīgas kosmētikas sastāvdaļas

Mūsdienās kosmētikas sastāva saraksts ir ļoti garš, un to lasīt iemācās tikai retais. Interneta vidē pieejami neskaitāmi resursi par izejvielām, kuras ir kaitīgas vai no kurām labāk izvairīties. Mēs vēlējāmies izcelt labo un pieminēt tās izejvielas, kuras dara labu Tev un Tavai ādai.

4 sastāvdaļas, kuras redzot kosmētikas produktu sastāvā, Tev būtu jāpriecājas:

SALDO MANDEĻU EĻĻA

Saldo mandeļu eļļa ir ļoti populāra kosmētikā, pateicoties tās barojošajām un mitrinošajām īpašībām. Mandeļu eļļa atjauno un tonizē ādu, kā arī padara to maigu un zīdainu. Eļļai piemīt arī antibakteriāla iedarbība, kā arī tās sastāvā ir vitamīni A un B. Redzot sastāvdaļu sarakstā Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil vari priecāties par saldo mandeļu eļļas labajām īpašībām.

JŪRAS SĀLS

Jūras sāls sastāvdaļu sastāvā var parādīties gan angliski Sea salt, gan tā ķīmiskais nosaukums Sodium Chloride. Jūras sālī ir daudzi minerāli, kā piemēram, magnijs, kalcijs, cinks, u.c. Jūras sāls spēj nomierināt ādas kairinājumus un veikt abrazīva funkciju skrubjos. Dabiskā sastāvdaļa izsenis tika lietota, lai atbrīvotu no muskuļu sāpēm un skaistumkopšanas rituālos.

KAFIJA

Kafija dažādos formātos kosmētikā piedzīvo jaunu popularitātes vilni. Kafija zināma kā pretcelulīta, pretnovecošanas un kairinājumu nomierinoša sastāvdaļa. SKRUB kafijas skrubī sastāvā kafiju redzēsi kā Coffea Arabica (Coffee) Powder. Kafija ir lieliska bāze skrubjiem, jo tā ne tikai attīra ādu no atmirušajām šūnām, bet, papildus iepriekšminētajiem efektiem, lietošanas laikā brīnišķīgi smaržo.

KOKOSRIEKSU EĻĻA

Kokosriekstu eļļa tiek plaši izmantota kosmētikā. Sastāvdaļu sarakstā kokosriekstu eļļu redzēsi kā Cocos Nucifera (Coconut) Oil. Kokosriekstu eļļa ir bagāta ar veselīgajām taukskābēm, kas ļauj pabarot un mitrināt ādu. Kokosriekstu eļļa mazina iekaisuma pazīmes, kas ļauj ādai atjaunoties un izskatīties veselīgai.

Šīs ir tikai dažas sastāvdaļas, kas ir lieliski palīgi skaistumkopšanā. Šīs sastāvdaļas pamatā ir dabīgas un saudzīgas pret Tevi un Tavu ādu. SKRUB produktos šīs sastāvdaļas redzēsi vairākos produktos. Pētot sastāvdaļas arī citos skaistuma kopšanas produktos varēsi pieņemt labākus lēmumus par to, ko lieto uz sava ķermeņa un ādas.