Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 VEIDI, KĀ LABI PAVADĪT LAIKU JANVĀRĪ

Janvārī, kad ir beidzies svētku maratons – Ziemassvētki un Jaunais gads, mēs mēdzam justies nedaudz nomākti, jo atkalredzešānās prieks, ģimene, brīvais laiks un jautras aktivitātes ir tas, kas pacilā un liek justies labi. Pēc svētkiem, ziema vēl rit pilnā sparā un šis ir laiks, kad jāuzmundrina sevi un jāparūpējas par savu fizisko un mentālo veselību, lai sagaidītu pavasari enerģijas pilni un gatavi vasarai. 5 veidi, kā labi pavadīt laiku janvārī:

  • DISTANČU SLĒPOŠANA/SLĒPOŠANA

Ja neesi slēpojis vai esi jauniņais – šis ir lielisks laiks, kad iesākt jaunu aktīvu atpūtas paradumu, kas ļaus izdalīties gan adrenalīnam, gan prieka hormonam – endorfīnam. Kamēr ziema vēl ļauj izbaudīt sniegu, dodies uz kalnu un ļauj emocijām sist augstu vilni.

  • DODIES UZ KALNU AR BĒRNIEM VAI DRAUGIEM

Prieku vairot var caur rotaļīgām aktivitātēm. Mūsdienās esam tik nopietni – darbā, mājās, ar draugiem, taču, lai vairotu prieku un rotaļīgu noskaņu, iesakām doties uz kalnu ar ragaviņām vai šļūkšanas piederumiem, lai patiesi izbaudītu ziemas jautrāko aktivitāti – šļūkšanu no kalna.

  • KARSTVĪNA VAKARI AR DRAUGIEM

Kad vēl, ja ne ziemā varam baudīt karstvīnu ar dažādām garšvielām – kanēļa standziņu, krustnagliņām, apelsīna miziņu, utt.? Ja vēlies uzturēt svētku noskaņas, rīko regulārus spēļu vai filmu vakarus un paildzini prieku un kopā būšanas labsajūtu, papildinot ar ziemīgu dzērienu. Ja neesi karstvīna cienītājs, tik pat labi derēs karsti kakao vai citi karstie dzērieni. Lasi bloga rakstu 3 KARSTO DZĒRIENU RECEPTES SILTĀKAM VAKARAM.

  • DODIES APSKATĪT DABU ZIEMĀ

Visbiežāk dodamies apskatīt dabas takas, objektus un vietas tieši vasaras sezonā, taču ziemai piemīt šarms, kas padara dabu neparasti skaistu. Ieplāno braucienus brīvdienās tieši ziemā, lai nepazaudētu ziemīgās dabas takas, baltās koku galotnes un aizsalušos, zilos Latvijas ezerus.

  • VAKARA HOBIJI – LASĪŠANA, ZĪMĒŠANA, ROKDARBI, u.c.

Ziema ir īstais laiks, lai vakaros aizsāktu kādu mierpilnu un nomierinošu hobiju. Lasi grāmatas, kuras esi atlikusi visu šo laiku vai aizsāc gleznošanu uz audekliem, lai attīstītu savu radošumu. Jebkurš hobijs, ko vari darīt iekštelpās ir lieliski radīts ziemai, jo siltajās sezonās mēs dodamies ārā, pie dabas krūts un šādiem hobijiem neatliek laiks.

Izvēlies kādu no aktivitātēm un uzlabo savu pašsajūtu, lai tiktu līdz pavasarim labā noskaņā!