Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 IDEJAS, KĀ LABI PAVADĪT LAIKU MĀJĀS

Laiks, ko pavadi mājās var būt produktīvs, relaksējošs vai arī pavisam garlaicīgs. Piedāvājam 5 idejas kā labi pavadīt laiku mājās.

  1. ORGANIZĒŠANA / PĀRKĀRTOŠANA

Vai tavās mājās ir kāds stūrītis vai atvilktne, kurā tiek mests viss, kam nav konkrēti paredzēta atrašanās vieta mājās? Šī jaukto lietu atvilkne, plaukts vai zona eksistē katrās mājās. Lai justos produktīvi, pamēģini ieviest kārtību vienā no visatliktākajām zonām savā mājvietā. Tas var būt pusstundu garš organizatorisks pasākums, kurā izmet lieko, kategorizē esošo un izmanto kādu jaunu organizēšanas padomu no tik daudzajiem, internetā pieejamajiem organizēšanas padomiem.

  1. SPA VAKARS

Mājās var radīt pavisam nebijušu noskaņu, radot SPA vakaru. SPA vakara ietvaros, izvēlies vairākus mīļākos vai jaunus skaistumkopšanas produktus, kurus varētu izmēģināt SPA vakara ietvaros. Vai esi mēģinājusi SKRUB Bumbieru un aprikožu skrubja ziepes ķermenim? Un kā ar masāžas birstes notestēšanu ar dry brushing (SAUSĀ BIRSTĒŠANĀS – veselības ieguvumi un kāpēc tas ir kļuvis par trendu) ?

  1. DESERTU VAKARS

Radi tūlītējus prieku, izmēģinot kādu sen noskatītām saldā ēdiena receptēm. Kopā ar ģimeni varat radīt īstu deserta darbnīcu, kad kopā mācoties un jautrojoties, gatavojat kādu iecienītu vai pilnīgi jaunu deserta ēdienu. Piepildīsiet sevi ar prieka sajūtu par kopā pavadīto laiku, kā arī rezultātā būs gards deserts, ar ko mieloties pie vakara tējas tases.

  1. AUGU KOPŠANAS VAKARS

Vai tavās mājās ir vairāki istabas augi, kas ir nedaudz panīkuši un ir pelnījuši kārtīgu apkopšanu? Iepriekš izzinot katra auga kopšanas trikus, iegādājies vajadzīgo – zemi, jaunus puķu podiņus, papildinošus produktus pēc izvēles, kā piemēram, mēslojumu vai vitamīnus zemei, un velti vakaru, lai pārstādītu, palaistītu un apkoptu savus augus, lai tie vairotu labsajūtu mājās, kā arī papildinātu interjera dizainu.

  1. MODES SKATE

Katru dienu ejot uz darbu, iespējams atduries pret to klasisko sieviešu jautājumu: “Ko lai velku mugurā?” Izmanto šo brīdi mājās, lai ieslēdzot fonā “Sātans Pradas brunčos” varētu izmērīt dažādas apģērbu kombinācijas, izvēlēties labākos komplektus, kas atbilst tavam stilam, atliekot kādu apģērba gabalu labdarībai.

Novēlām labi pavadīt laiku mājās!