Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

4 VEIDI, KĀ SAGATAVOT SEVI PAVASARIM

Pavasaris ir tuvu. Drīz sāks dziedāt putni, saule parādīsies arvien biežāk un laiks paliks siltāks. Savas biezās drēbes varēsim nolikt skapja dziļākajā plauktā un plānot arvien vairāk pastaigu un izbraucienus pie dabas. Bet kā ar Tevi pašu? Vai esi gatava pavasarim?

4 veidi, kā sagatavoties pavasarim

 • SĀC AR VESELĪGU DIĒTU.

  Mūsu platuma grādos esam pieraduši, ka dārzeņi un augļi ziemā garšo citādāk, tāpēc vēsākajos gada mēnešos piemirstam parūpēties par varavīksnes krāsām savā ikdienas diētā. Atceries, ka arvien vairāk laika pavadot ārā, organismam būs nepieciešams atgūties no “ziemas miega” un uzkrāt enerģijas rezerves pēkšņajam, aktīvajam dzīvesveidam. Sāc ar dārzeņu un augļu ieviešanu savā diētā. Lasi 5 VESELĪGAS BROKASTU RECEPTES

 • DETOKSS PRĀTAM UN ĶERMENIM.

  Pavasarī daba atmostas – tā sāk visu no jauna. Arī Tu vari aizmirst par aukstajiem un drēgnajiem ziemas vakariem, un sākt ar SOCIĀLO TĪKLU DETOKSU. Šis var būt lielisks eksperiments, kas rezultātā mazinās stresu, uzlabos miegu un vairos labsajūtu. Dopamīna uzplūdi no sociālo tīklu lietošanas rada atkarību un sajūtu, ka nevari bez tiem iztikt. Nekas nebūs labāks par mierīgu prātu pavasara sākumā.. varbūt beidzot ķersies klāt lielajai pavasara tīrīšanai vai atjaunosi sen piemirstus hobijus, kad prātu vairs nenodarbinās “like” Instagram.

 

 • KUSTIES UN ESI LAIMĪGĀKA.

  Sportošanai ir ļoti grūti saņemties, taču ir daži negaidīti iemesli, kāpēc mēs iesakām Tev ieplānot regulāras fiziskās aktivitātes:

  1. Sports mazina celulītu. Celulīts bieži vien rodas no mazkustīga dzīvesveida. Ja vēlies mazināt celulītu, noteikti iesakām regulāri sportot.
  2. Sports ķermenī rada “prieka” hormonus. Ir zinātniski pierādīts, ka sports rada endorfīnus, un kāpēc gan Tu nevēlētos papildus smaidus savā dzīvē?
  3. Sports paātrina vielmaiņu. Lielisks ieguvums un vērtība, ja garšo saldumi un negribētos no tiem atteikties.
  4. Sports ļaus Tev justies vieglākai un brīvākai. Nekas nelīdzinās vieglajai sajūtai pēc skrējiena siltā pavasara vakarā. 

 • MĀJAS IR TAVA MIERA OSTA.

  Vai pēdējā laikā mājas kļuvušas par darba vietu, ēdnīcu, bērnudārzu vai sporta zāli? Šis laiks mums daudziem kļuvis izaicinošs un mājas varētu kļūt par miera ostu. Iespējams, pavasara tīrīšana kopā ar ģimeni būs kā sākums gaišākai atmosfērai mājās, jo pavasaris ienesīs vairāk saules un gaismas. Mājas var būt arī lieliska atpūtas vieta – miera osta Tev un Tavai ģimenei. Esam sagatavojuši gatavu dāvanu komplektu klāstu, kas varētu būt lielisks veids kā palutināt SEVI. Mēs ticam, ka dāvanas var dāvināt arī ikdienā un svētki var būt katru dienu. Izvēlies kādu no gatavajiem dāvanu komplektiem un radi mieru savās mājās ar karstu dušu, vannu vai citu skaistumkopšanas vakaru.