Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

30 DIENAS LĪDZ ĪPAŠAJAI DIENAI – SKAISTUMA RUTĪNA PIRMS SVĒTKIEM

wedding day
Tuvojoties svētkiem, mēs sākam pievērst uzmanību tam, kā izskatāmies, kā jūtamies un kā vēlamies justies īpašajā dienā. Bieži vien jūtam spriedzi vai stresu par to, ka gribētu nomest pāris kilogramus vai liekas, ka ir nepieciešams doties pie kosmetologa uz sejas attīrīšanas procedūru, nemaz nerunājot par stresu, kas briest krūtīs.. ir vairākas lietas, kuras Tu vari ieplānot jau mēnešiem pirms savas īpašās dienas.
Ja jūties labi un pašpārliecināti par sevi,  tad vairs nebūs laika uztraukties par vienu nepareizi nostājušos šķipsnu. Kāzu diena, dzimšanas diena, randiņš vai gatavošanas pludmales sezonai – jāatceras, ka viss sākas no iekšienes. Kā vari sagatavoties svētkiem jau 30 dienas iepriekš?

svetki

  • Gatavojies mirdzēt! Vislabākais veids kā izskatīties pašpārliecinātai ir BŪT pašpārliecinātai. Kā to izdarīt? Sāc ar ikdienas rīta rutīnu, kas veltīta dažādu veselīgu un mierpilnu ieradumu veidošanai. Tu iegūsi lielu enerģijas pieplūdumu parūpējoties par savām vajadzībām jau dienas sākumā, kas tādējādi ļaus dienas laikā pievērsties pašpārliecinātākai sevis pasniegšanai saviem apkārtējiem.
  • Parūpējies par ādu. Sāc laicīgi piekopt veselīgus ādas kopšanas paradumus. Nomazgā ādu dienas beigās ar attīrošām sejas ziepēm, veic dziļāku attīrīšanu ar divkāršu mazgāšanu reizi 2 nedēļās vai papildus izmantojot skrubi. Mitrini ādu regulāri un uzklāj saules aizsargkrēmu katru dienu. Esi maiga pret ādu, kad nosusini to dvielī un neberzē acis, lai netraumētu delikāto un plāno ādu ap acīm.

  • Sejas ādas joga. Lai laicīgi ļautu sejai kļūt mirdzošākai un tvirtākai, uzlabo asins cirkulāciju un mazini ikdienas pampumu ar sejas masāžām. Izvēlies savu mīļāko augu eļļu un veic sejas masāžas cik vien bieži vari un pamani atšķirību savas sejas izskatā.
  • Veselā miesā, vesels gars. Izvēlies savu mīļāko “sporta veidu”. Jebkas, kas ļaus Tev nedaudz uzsilt un izkustēties derēs, lai dedzinātu liekās kalorijas – ātra soļošana, skrējiens, joga, peldēšana, dejošana.. varbūt pat mājas kārtošana mīļākās dziesmas pavadījumā. Galvenais – kusties! Ķermenis ir radīts, lai kustētos. Staipies, kusties un esi aktīva katru dienu līdz pat savai īpašajai dienai. Tas tik tiešām palīdzēs justies vieglai un pašpārliecinātai.

Sagaidi savu īpašo dienu ar smaidu, un esi priecīga par to, ka šis gaidīšanas laiks tika pavadīts rūpēs ar sevi. Viss sākas no iekšienes. Lai veicas!