Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

10 SKAISTUMKOPŠANAS PADOMI, KAS JĀZINA KATRAI

Skaistumkopšanas triki un padomi, kas būtu jāzin katrai sievietei.

 

  • Skūšanās krēms beidzies? Izmanto savu matu kondicionieri. Matu kondicionieriem parasti tiek pievienotas mitrinošas un barojošas sastāvdaļas, kas palīdzēs iegūt gludu ādu pēc skūšanās. Izmēģini un atklāj triku, kas samazinās arī ņemamo skaistumkopšanas lietu sarakstu izbraucienos un ceļojumos.

  • Labākā matu maska – kokosriekstu sviests. Ja esi pamanījusi, ka mati kļuvuši nespīdīgi un lūztoši, varbūt tiem nepieciešama dabiska, kārtīga un bagātīga maska. Kokosriekstu sviests pabaros un mitrinās matus un tie kļūs veselīgāki un mirdzošāki. Ieklāj sviestu sausos matos un atstāj līdz pat 3 stundām, un izmazgā kā parasti.

 

  • Mazo matiņu savaldīšana. Ja esi pamanījusi, ka savācot matus astē vai copē, apkārt rēgojas daudz jauni, smalki matiņi, tad mazos matiņus savaldīt varēsi ar vecu zobu birsti, uzpūšot matu laku uz tās. Pieglaud mazos, jaunos matiņus pie galvas un tie paliks nofiksēti.
  • Sasprēgājušas vai sausas lūpas? Izmēģini dabisku skrubi, ko vari uztaisīt mājas apstākļos – cukurs + eļļa (olīveļļa, kokosriekstu eļļa/sviests, rapšu eļļa, u.c.). Šī būs pirmā palīdzība, ja esi ieplānojusi likt košu lūpu krāsu vai vienkārši esi pamanījusi pārāk sausas un sasprēgājušas lūpas.
  • Sausi, pūkaini mati, kas elektrizējas pēc mazgāšanas un izžāvēšanas? Nomaini savu dvieli pret lielu kokvilnas T-kreklu. Kokvilna būs daudz maigāka pret matiem, kad tie ir savā jutīgākajā stāvoklī – mitri. Tas palīdzēs mazināt elektrizēšanos, pūkainus un sausus matus.
  • Uzklāj SPF uz rokām. Lietot SPF uz sejas ir OBLIGĀTI (cerams, to esi jau iemācījusies), tad rokas ir otrā, atklātākā vieta uz ķermeņa, kas jāaizsargā no saules. Uzklāj katru reizi pēc roku mazgāšanas.

  • Neaizmirsti par secīgu sejas kopšanas produktu uzklāšanu. Pareizā secība ir mazgāšana → Toniks → Serums →  Acu krēms →  Sejas krēms →  SPF (saules aizsardzība). Ja tev ir ļoti vienkārša rutīna, piemēram, tikai mazgāšana un krēms, tad atceries, ka SPF jāuzklāj pašās beigās.
  • Nelieto skaistumkopšanas produktus ar beigušos derīguma termiņu. Reizi 3 mēnešos taisi lielo “talku” saviem skaistumkopšanas produktu plauktiem. Derīguma termiņu pēc atvēršanas produktiem norāda ar atvērtas bundžiņas simbolu un uzliku derīguma termiņu mēnešos, piemēram, 12M. Tas nozīmē, ka no atvēršanas brīža produkts ir derīgs 1 gadu.
  • Gadalaika maiņa = sejas kopšanas produktu maiņa. Vasarā lieto vieglākus krēmus, bet stiprāku SPF (saules aizsargkrēmu), taču ziemā, parūpējies par biezāku un barojošāku krēmu, taču neaizmirsti vismaz par minimālu SPF aizsardzību.
  • Ēšanas paradumi un ūdens atspoguļosies ādā. Šis ir atgādinājums, ka tu esi tas, ko ēd, un ja fiziskā ķermeņa veselība nav pietiekošs iemesls, lai dzertu ūdeni ieteicamajos daudzumos vai ēstu veselīgi, tad varbūt ādas stāvokļa izmaiņas mainīs tavas domas. Lasi 6 veselīgu smūtiju receptes bloga rakstu iedvesmai.