Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

ZIEPES, KAS NOGATAVINĀTAS kā labs siers

Nogatavinātas? Tā varētu teikt runājot par SKRUB jauno ziepju ražošanu, kuras laikā tiek uzsildītas un izkausētas pievienotās izejvielas – eļļas, sārms, ūdens, un tālāk atdzesēts līdz atbilstošai temperatūrai. Tad tiek pievienotas ēteriskās eļļas un maisīšana notiek līdz sākas sacietēšanas process. Ziepes ielej formās un aptuveni pēc 24 stundām tās izņem un atstāj atbilstošā temperatūrā 4-6 nedēļas. Gluži kā sarkanvīns vai siers, vai ne?

 KĀPĒC SKRUB ZIEPES IR LABĀKAS nekā lētāka alternatīva tirgū?
  • Tās ir gatavotas aukstā procesa tehnikā (angliski: cold process)

Aukstajā tehnikā gatavotas ziepes ir maigākas un vērtīgākas par karstajā vai komerciālajā tehnikā radītajām ziepēm, jo temperatūras ir zemākas un uzkarsēšana nevājina pievienoto vērtīgo sastāvdaļu labās īpašības. Eļļas, kas pievienotas ziepju sastāvā neizgaro un nemaina ķīmisko sastāvu, tādējādi ļaujot mitrināt un iedarboties uz ķermeņa un roku ādu to pabarojot.

  • Tās ir krēmīgākas un biezākas nekā parastās ziepes

Ziepes aukstajā procesa tehnikā ļauj augu eļļām un sārmam radīt krēmīgas un nesausinošas putas, kas ne tikai attīrīs ādu no netīrumiem, bet reizē mitrinās.

  • Tās ir unikālas izskatā

Radot ziepes aukstajā tehnikā, tās bieži vien ļauj radīt interesantus zīmējumus un klājumus. Atšķirībā no vienkrāsainām komerciālajām ziepēm, šādās ziepēs iespējams pievienot dabiskus elementus, kā piemēram, ziediņus, sēklas un lapas, kas padarīs ziepes vēl īpašākas. Aukstajā tehnikā ražotas ziepes ir roku darbs, tāpēc to unikalitāte ir ne tikai katrā ziepju veidā, bet katrā saražotajā formas gabaliņā.

SKRUB unikālās, vērtīgās un aukstajā tehnikā veidotās ziepes:

ZIEPES “KŪCIŅOGA”

Ziepēs esošais cukurs, un tām piemītošais ogu aromāts, kā “ķirsis uz kūkas” Tavā vannas istabā.

ZIEPES “OGLE&PIPARMĒTRA”

Elegantas zilganpelēkas ziepes ar rudzupuķu ziediem, aktivēto ogli un atvēsinošo piparmētru aromātu.

ZIEPES “ROZMARĪNA LAUKS“

Rozmarīna aromāta ziepes ar kakao pulveri un magoņu sēkliņām papildus pīlingam mazgāšanās laikā.