Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KĀ VANNAS ISTABĀ RADĪT PATĪKAMU NOSKAŅU?

Masazas ziepes problemzonam

Pēdējā laika notikumi ļāvuši no jauna uztvert mājas par miera ostu, par omulīgu vietu, kur pavadīt vakarus. Vannas istaba ir kļuvusi par mazo atelpu vietu, kurā gan rīkojam iknedēļas SPA, gan ātri savedam sevi kārtībā ikdienā. Lai padarītu savu vannas istabu relaksējošu un elegantu, ievēro 4 padomus, kas palīdzēs radīt patīkamu noskaņu.

Tikai vērtīgāko.

Veic lielo vannas istabas plauktu tīrīšanu. Plastmasas pudeļu kalni neiedvesmo mierpilnu atpūtas rituālu. Iespējams, laiks izskatīt savus skaistumkopšanas produktus un izmest ārā lieko un to, kas nerada prieku lietošanas laikā. Izvēlies tikai tev mīļākos, funkcionālākos, vērtīgākos produktus, kas iedvesmo tevi, nevis atgādina trauku mazgājamo līdzekļu aromātu. Varbūt vērts pārskatīt zīmolus, uz kuriem tērē savu naudu. Atbalstīt vietējos ražotājus, mājražotājus un pēc iespējas dabas iedvesmotāku kosmētiku ne tikai radīs gandarījumu par iztērēto naudu, bet arī patiesi radīs prieku lietošanas laikā.

SKRUB cosmetics rada un ražo tavus mīļākos produktus tepat, Latvijā.

Aksesuāri.

Aksesuāri vannas istabā piešķirs īsto noskaņu un stilu tavam SPA stūrītim. Izvēlies aksesuārus pēc savas gaumes, ērtuma un ilgtspējības, kas sniegs patīkamu atsvaidzinājumu tavai vannas istabai. Košas krāsas paklāji, akmens ziepju paliktņi, koka masāžas birste, elegants un minimālistisks vannas istabas plaukts – tas viss radīs vēlmi atrasties vannas istabā ilgāk un biežāk, radīs īsto noskaņu.

Aromaterapija.

Aromaterapija spēj ietekmēt emocijas, atsaukt atmiņā kādus patīkamus notikumus, radīt jaunu enerģiju un nomierināt. Aromātam ir spēcīga nozīme, ja to izmanto ar nolūku. Produkti, kurus lieto, satur tev mīļus aromātus, un tāpēc SPA rituāls var kļūt patīkamāks. Papildus noskaņai, ejot vannā, vari iedegt kādu aromātisku svecīti vai novietot vannas istabā mājas aromāta kociņus.

Katra mazākā nianse radīs patīkamu un mierpilnu noskaņu tavā vidē, tavā mājvietā. Lai vakarā, pēc stresa pilnas dienas, relaksētos un nomierinātos vajag vidi, kas rada mieru un omulības sajūtu. Ir svarīgi, ka vide ir pēc iespējas sakārtotāka, nerada lieku stresu un saspringumu.

Lai tava vannas istaba ir tava miera osta!