Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

DĀVANA, KAS PIEMĒROTA VĪRIETIM

Ja tavam mīļotajam vīrietim tuvojas svētku diena, tad ir lieliska iespēja iepriecināt viņu ar dāvanām, kas radīs relaksējošu un nomierinošu noskaņu pēc garas dienas. Dāvana piemērota vīrietim – no SKRUB!

Vīriešu šampūnziepes un melns trauks šampūnziepju uzglabāšanai

Vīriešu šampūnziepes ar kokosriekstu eļļu un aktivēto ogli ir piemērotas vīriešiem, pateicoties to barojošajam sastāvam un vīrišķīgajam aromātam. Produkts paredzēts gan matu, gan ķermeņa mazgāšanai. Šampūnziepju formula mitrina matus un dziļi attīra galvas ādu. Vīriešu  šampūnziepes maigi attīra un aizsargā matus, padarot tos viegli ķemmējamus. Papildinošs aksesuārs, kas ļaus atrast šampūnziepēm vietu vannas istabā – melns alumīnija trauciņš.

Dāvana piemērota praktiskam vīrietim, kam svarīgi izskatīties un justies labi ikdienā. Vīrišķīgais šampūnziepju aromāts patiks ikvienam vīrietim, un tas uzkavēsies uz matiem un ādas vēl kādu brīdi pēc mazgāšanās, apveltot tavu mīļoto vīrieti ar patīkamu aromātu.

 

Rozmarīna ķermeņa un roku ziepes un koka ziepju paliktnis

Rozmarīna roku un ķermeņa dušas ziepes uzmundrinās ar dabisko un svaigo rozmarīna aromātu un dziļi attīrīs ādu ar pievienoto ogles pūderi un magoņu sēklām. Ziepju sastāvā nav SLS, parabēni un sintētisks aromāts. Dušas ziepes ražotas aukstā procesa ražošanas tehnikā, kas ļauj saglabāt sastāvdaļu labās īpašības. Kā papildinošs un funkcionāls papildinājums, klāt pievieno kādu no SKRUB pieejamajiem koka ziepju paliktņiem, kas palīdzēs uzglabāt ziepes vannas istabā.

Dāvana piemērota vīrietim, kam patīk svaigie un herbālie aromāti, kas novērtē ādas labsajūtu un labprāt izmēģina jaunus produktus, kā tradicionālā vīriešu dušas želeja.

 

Aktivētās ogles sejas ziepes un akmens ziepju paliktnis

Aktivētās ogles ziepes attīrīs lieko sebumu no porām, kā arī mazinās pinņu un aknes rašanos.

Smalkās aktīvās ogles daļiņas sasaistīsies ar netīrumiem un taukiem porās un attīrīs tās, reaģējot kā magnēts. Tējas koka eļļa mazinās iekaisuma pazīmes un mentola eļļa sniegs patīkamu un atvēsinošu efektu. Lavandas un rozmarīna ēteriskās eļļas nomierinās un dziedēs ādu, un šī sviesta bāze to mitrinās un pabaros. Uzglabāšanai uz vannas istabas izlietnes plauktiņā noderēs kāds no akments ziepju paliktņiem – brūns, dzeltens vai balts.

Dāvana piemērota vīrietim, kam rūp sejas ādas kopšana un ādas stāvokļa uzlabošana. Ļoti vērtīgs un funkcionāls produkts, kas piemērots vīrietim un palīdzēs parūpēties par sejas ādas veselību.