Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 VEIDI, KĀ RADĪT MĀJĪGĀKU NOSKAŅU

Rudens ir laiks, kad arvien vairāk izvēlamies pavadīt tumšos vakarus mājās. Gaismas trūkums mazina enerģiju un viss, ko vēlamies darīt ir ieritnāties zem siltas segas, noskatīties labu filmu vai palasīt grāmatu un doties pie miera. Rudens un ziemas mēnešus varam uztvert kā “ziemas miegu” mūsu aktīvajai dzīvei un izbaudīt omulīgos vakarus mājās. Zemāk piedāvājam 5 veidus, kā rādīt mājīgāku noskaņu savās mājās.

KARSTIE DZĒRIENI

Kad pēdējo reizi baudīji gardu kakao vai karsto šokolādi? Omulīguma un mājīguma sajūtu radīs arī saldais un siltais, ko baudīsi reizē ar kādu labu filmu vai grāmatu. Šī sezona ir īstais brīdis, lai izmēģinātu dažādus gardus karstos dzērienus – upeņu karstais dzēriens, karstvīns, karstā šokolāde, kafija.. jebkas, ko sirds kāro. Tas ir tūlītējs veids, kā sasildīties vēsajos rudens vakaros.

VILNAS ZEĶES

Mūsdienās vilnas zeķes vairs netiek lietotas bieži, jo zābaki palikuši pieguļoši un mājās izvēlamies mīkstas čības. Vilnu kā materiālu plaši izmanto valstīs, kur ir auksti, jo tā spēj saglabāt siltumu ķermenī. Neskatoties uz to sildošajām īpašībām – vilnas zeķes, silts dzēriens un sveču gaisma vai kamīns, izklausās debešķīgi.. Mūsdienās ir iespēja iegādāties (vai pašam iemācīties uzadīt) ļoti modernas un siltas vilnas zeķītes. Mājīguma sajūta garantēta!

SPĒĻU VAKARS AR DRAUGIEM

Drēgnie vakari ne vienmēr jāpavada klusumā un vienatnē. Šis ir īstais laiks, lai izvilktu sakrātās galda spēles un rīkotu spēļu vakarus ar draugiem. Izveidojiet auksto mēnešu tradīciju, kad katru nedēļu pie draugiem, pēc rotācijas principa, rīkojat vakariņas un spēļu vakarus. Mājīgāk var būt arī kopā!

LĒNĀ GATAVOŠANA

Tuvojamies Ziemassvētku vakaram vienmēr rodas svētku un mājīguma noskaņa, jo māja smaržo pēc gardiem ēdieniem. Iespējams, šis ir labs veids, kā tūlītēji radīt mājīguma sajūtu arī ikdienā. Lēnā gatavošana jeb apzināta, lēnāk pagatavojamas receptes izvēle, kas iesaistīs visu ģimeni, radīs mājigu un ģimenisku sajūtu. Dārzeņu sacepumus vai kādu marinādē gatavojama gaļa.. jebko, kas nebūs ātrs, neveselīgs un mikroviļņu krāsnī gatavojams ēdiens.

Tagad vari radīt mājīgāku noskaņu arī savās mājās!