Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Tvirtas un veselīgi starojošas ādas noslēpums

Mūsuprāt, skrubja lietošana vai pīlings ir viena no vissvarīgākajām procedūrām skaistumkopšanā. Pareiza ādas virsējās kārtas attīrīšana ļauj ādu uzturēt maigu, tvirtu un jauneklīgu.

Cilvēka ādas virsējās kārta novecojot nosedz jaunās ādas šūnas, tāpēc tā var izskatīties raupja un neveselīga. Regulāri attīrot ādu ar skrubi, iespējams atbrīvoties no novecojušajām ādas šūnām, atklājot veselīgu un mirdzošu ādu, kas kļuvusi maigāka un tvirtāka. Viena no populārākajām ādas virskārtas problēmām ir celulīts, kas ir nepareizi izveidojušies taukaudi, kurus pareizi un regulāri masējot, piekopjot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu iespējams mazināt. Celulīta mazināšanai populārs un pieejams skaistumkopšanas rituāls ir pīlings ar skrubi.

Skrubju sastāvā ir abrazīvas daļiņas, kas masējot veicina labāku asins cirkulāciju un palīdz atbrīvoties no nevēlama raupjuma un nevienmērīga ādas toņa, kā arī celulīta. Skrubi uz ķermeņa ādas nepieciešams lietot 3 līdz 4 reizes nedēļā un atkarībā no skrubja konsistences, tas jālieto uz sausas vai samitrinātas ādas. Skrubi var lietot gan uz ķermeņa ādas, gan uz sejas ādas, taču pret sejas ādu jābūt īpaši saudzīgam. Skrubi uz sejas ieteicams lietot ne biežāk kā 3 reizes nedēļā un iemasēt to ar vieglām apļveida kustībām sejas T-zonā.

SKRUB dažādo skrubju klāsta abrazīvā daļa ir veidota no kafijas, kurai, kā zināms piemīt pretiekaisuma un antioksidantu īpašības. Regulāra SKRUB lietošana dod tūlītējus un ilgtermiņa rezulātātus – maigāka āda ar veselīgu mirdzumu. Kafijā esošais kofeīns ir zinātniski pierādīts pretinieks celulītam, kā arī tas ilgtermiņā novērš tā rašanos*.

Kokosriekstu SKRUB satur kafiju, brūno cukuru, jūras sāli, Himalaju rozā sāli, vitamīnu E, kokosriekstu eļļu un kokosriekstu aromatizētāju. Kokosriekstu SKRUB derēs visiem ādas tipiem, un tas attīrīs ādu, kā arī pabaros ādu ar vitamīnu E un mitrinās ar kokosriekstu eļļu. Lielisks sabiedrotais tvirtas un veselīgas ādas iegūšanai vasaras sezonā.

Auzu SKRUB satur kafiju, brūno cukuru, jūras sāli, Himalaju rozā sāli, vitamīnu E, mandeļu eļļu, auzas un vaniļas aromatizētāju. Saldenais auzu SKRUB ieteicams sausai un jutīgai ādai, kuru skrubja lietošanas laikā mitrinās mandeļu eļļa un kairinājumu noņems antioksidantu bagātās auzas. Šis SKRUB derēs jebkurā gadalaikā, bet īpaši saudzīgs būs ziemas mēnešos, kad āda ir sausāka un raupjāka.

Piparmētru SKRUB satur kafiju, brūno cukuru, jūras sāli, Himalaju rozā sāli, vitamīnu E, alvejas eļļu, piparmētru ēterisko eļļu. Piparmētru SKRUB sastāvā esošā alvejas eļļa nomierinās ādu pēc skrubja lietošanas procedūras, bet vitamīns E palīdzēs uzturēt vienmērīgu ādas toni.

Apelsīnu SKRUB satur kafiju, brūno cukuru, jūras sāli, Himalaju rozā sāli, vitamīnu E, mandeļu eļļa, apelsīnu ēteriskā eļļa. Apelsīnu SKRUB piemērots visiem ādas tipiem, un tas sniegs lielisku uzmundrinājuma devu ar savu citrusīgo aromātu, kas papildus skrubja lietošanas ieguvumiem, uzlabos garastāvokli, un atstās ādu maigu un mirdzošu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4466275/