Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Skrub JAUNUMS – Šampūnziepes

Piedāvājumā 4 veidi šampūnziepes un 1 cietais kondicionieris.

?Kokosriekstu šampūnziepes paredzētas krāsotiem matiem, tās satur eļļu kompleksu, kas paredzēts krāsotiem matiem. Sastāvā ir iekļautas tādas eļļas kā makadāmijas eļļa, kokosriekstu eļļa, kakao eļļa un olīvu eļļa.
?Piparmētru šampūnziepes ir paredzētas taukainiem matiem, tām ir īpašs sastāvs un lielisks atsvaidzinošs piparmētru aromāts.

? Lavandas šampūnziepes paredzētas bojātiem un lūztošiem matiem.
?Mango šampūnziepes un kondicionieris divi vienā patreiz ir mūsu populārākais šampūnziepju produkts. Tāpēc, ka tas ir ļoti piemērots steidzīgajai ikdienai, jo veicot matu mazgāšanu uzreiz matos tiek iestrādāts arī kondicionieris. Šo produktu izvēlas gan sievietes, gan vīrieši. Tas ir ļoti praktisks un ērts produkts. Mango 2in1 šampūnziepes ir paredzētas visiem matu tipiem.

?
Avokado cietais kondicionieris paredzēts bojātiem un lūztošiem matiem. Lieliski derēs arī plāniem matiem, lai palielinātu apjomu. Kondicionierim ir matus barojošs efekts un tas lieliski pabaro , kā arī piepilda matu struktūru. Avokado kondicionieris piemērots gan krāsotiem, gan arī dabīgiem matiem. Šo kondicionieri variet izmantot gan pēc matu mazgāšanas ar sauso šampūnu, gan arī pēc Jūsu ierastā šampūna lietošanas. Kondicionierim ir patīkams un atsvaidzinošs aromāts

Šampūni nesatur parabēnus, silikonus un sulfātis.
Šampūni un to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem un katrs no šampūniem ir roku darbs.

Lietošana: Iemasēt samitrinātos matos, izskalot, atkārtot pēc vajadzības. Uzmanību! Izvairīties no šampūna iekļūšanas acīs. Ja šampūns iekļuvis acīs, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens.

Uzglabāšana: glabāt sausā vietā, istabas temperatūrā, sargāt no tiešiem saules stariem.

    Atbildēt

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *