Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

SAGATAVO ĀDU RUDENIM – 3 SEJAS KOPŠANAS PADOMI

Vasaras gaisā pamazām iezogas arī rudens dvesmas. Esam piepildījuši vasaru ar vitamīniem, veselīgām dārza veltēm, peldēm, sauli un patīkamām emocijām, taču, nākot rudenim, nepieciešams sagatavot savu ādu, lai tā spētu pēc iespējas labāk izturēt drēgnās rudens dienas.

3 padomi sejas kopšanā, lai sagatavotu ādu rudenim:

  1. Turpini lietot SPF arī rudenī.

Pat ja liekas, ka saulaina laika paliek arvien mazāk, neaizmirsti, ka saules stari var ietekmēt ādu arī caur mākoņiem. Rudenī vēji kļūs stiprāki un jebkura veida ādai nevēlamu apstākļu kokteiļi var novest to līdz jutīgam un bojātam stāvoklim. No rudens mānīgā vēja un aukstuma izvairīties būs grūtāk, nekā no saules staru ietekmes tāpēc, lai pasargātu ādu no saules, tāpēc lieto SPF katru dienu.

  1. Bagātīgi dienas krēmi.

Ādas un ķermeņa mitrināšana ir svarīga gan iekšēji, gan ārēji, tāpēc, tuvojamies vēsajam rudenim, atceries par pastiprinātu mitrināšanu. Ir laiks nomainīt vieglo, ātras uzsūktspējas dienas krēmu pret bagātīgāku un aizsargājošu dienas krēmu. Sausa un sasprēgājusi āda vieglāk iegūst arī cita veida plīsumus, grumbas, apdegumus un traumas, tāpēc parūpējies, lai āda ir rudens vēju nosargāta.

 

  1. Pievērs uzmanību ādai svarīgo vitamīnu uzņemšanai.

Vēl aizvien turpini pastiprināti baudīt vasaras veltes, kas uzlabos ādas stāvokli ilgtermiņā. Vitamīns A ir svarīgs ādas un nagu veselībai, tāpēc baudi spinātus, sarkano papriku un brokoļus, lai uzņemtu pēc iespējas vairāk vitamīna A. Vitamīns C arī ir liels spēlētājs kologēna rašanās procesa veicināšanā, kā arī kavē šūnu novecošanos. Vitamīnu C varēsi atrast sarkanajā paprikā, vasaras ogās – zemenēs, upenēs, kā arī citrusa augļos. Uzkrājot vitamīnus organismā, āda labāk varēs izturēt auksto sezonu, un tiks veicināta šūnu elastības uzlabošanās un atjaunošanās.

Ādas kopšana nav tikai skaistumkopšanas līdzekļi, bet gan viss dzīvesveids kopumā. Ja vēlies skaistu, mirdzošu un patīkamu ādu, tad nepieciešams jau laicīgi ievērot dažādus preventīvos pasākumus, lai tā turpinātu izskatīties mirdzoša un veselīga. Ādas skaistums slēpjās tās veselīgumā! Papildus iedvesmai, lasi bloga rakstu 10 SKAISTUMKOPŠANAS PADOMI, KAS JĀZINA KATRAI.