Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

MASĀŽAS ZIEPES PRET CELULĪTU, PROBLĒMZONĀM

Skrub sortimentā pieejamas unikālas un funkcionālas masāžas ziepes ar reljefa virsmu, kas parūpēsies par patīkamu masāžu dušā vai vannā, kā arī lieliski derēs problēmzonām. Masāžas ziepes ir divi vienā – ērts rīks masāžai un maigs mazgāšanās līdzeklis. Masāžas ziepju sastāvā esam pievienojuši dažādu veidu un abrazivitātes līmeņu skrubentus, piemērotu problēmzonām, lai tās dziļi attīrītu, kā arī uzlabot asins cirkulāciju. Uzlabojot asins cirkulāciju uz ādas virskārtu, tiks veicināta celulīta mazināšanās, kā arī īpašās sastāvdaļas palīdzēs ādai atgūt tvirtumu un mirdzumu.

Izvēlies katrai gaumei un vajadzībām kādu no SKRUB sortimentā esošajām ziepēm.

Masazas ziepes problemzonam

AUZU MASĀŽAS ZIEPES

Auzu masāžas ziepēs iestrādāti mazi auzu pārslu gabaliņi, kas kalpo kā maigs abrazīvs, veicot masāžu problēmzonām. Auzu ziepēm ir salds aromāts, kas līdzinās cepumiem. Ziepes ir veidotas uz šī sviesta bāzes, kas ādai, pēc ziepju lietošanas, ļaus kļūs maigai un samtainai.

KAFIJAS MASĀŽAS ZIEPES

Kafijas masāžas ziepēs pievienota īsta maltā kafija, kas ar savu struktūru, līdzīgi kā skrubis, veicina atmirušās ādas nolobīšanos un uzlabo asinsriti. Kafijas ziepēm piemīt brīnišķīgs kafijas aromāts. Kafijas masāžas ziepes ir orģinālās pretcelulīta masāžas ziepes, kuras, pateicoties formai un struktūrai, lieliski palīdzēs veikt dziļo masāžu problēmzonām. Ziepes ir veidotas uz šī sviesta bāzes un tas nozīmē, ka pēc ziepju lietošanas āda kļūs maiga un samtaina.

KOKOSRIEKSTU MASĀŽAS ZIEPES

Kokosriekstu masāžas ziepju sastāvā ir magoņu sēklas, zilais kaolīna māls un lufa, kas parūpēsies par pīlingu ikdienas dušās. Ziepēm piemīt salds un kārdinošs kokosriekstu un mandeļu piena aromāts, kas uzlabos garastāvokli. Ziepju bāze veidota no mitrinošā glicerīna, kas masāžas laikā pabaros ādu un atstās to maigu un samtainu. Reljefa virsmas, lufas un magoņu sēklu kombinācija sniegs patīkamu masāžu, kā arī attīrīs no atmirušajām ādas šūnām.

MELLEŅU-ŠOKOLĀDES MASĀŽAS ZIEPES

Melleņu masāžas ziepju sastāvā ir ogles pūderis, malta kafija un lufa, kas parūpēsies par efektīvu pīlingu ikdienas dušās. Ziepēm piemīt kārdinošs šokolādes un melleņu aromāts, kas piepildīs vannas istabu lietošanas laikā. Mitrinošā šī sviesta ziepju bāze masāžas laikā pabaros ādu un atstās to maigu un samtainu. Reljefa virsmas, lufas, kafijas un ogles pūdera kombinācija sniegs patīkamu masāžu, kā arī attīrīs no atmirušajām ādas šūnām.

Lietošana:

Iesildi ādu un samitrini to dušā vai vannā. Paņem ziepes ērtā satvērienā un sāc masāžu sākot no ciskām uz sēžas zonu, tad no rokām, apkārt krūtīm un pa vēderu. Izmanto apļveida, stingras kustības, kas ļaus masāžas ziepēs esošajiem skrubentiem iedarboties un dziļi attīrīt. Pēc lietošanas ādu noskalot un vēlāk iesmērēt ķermeņa losjonu vai krēmu, lai parūpētos par ādas mitrināšanu. Pamanīsi, ka āda ir apsārtusi, kas nozīmē, ka ziepes ir uzlabojušas ādas virskārtas apasiņošanu, kas mazinās celulītu.