Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

MASĀŽAS ZIEPES IKDIENAS ĀDAS KOPŠANĀ

Ikdienas steigā bieži vien tiek aizmirsts par ādas kopšanas nozīmi un tiek izvēlēts ļoti vienkāršs mazgāšanās rituāls ķermenim un sejas ādai. Āda ir mūsu lielākais orgāns un ir vizuāli redzams indikators par iekšējo un ārējo faktoru ietekmi uz organismu.

Gada karstākajā sezonā īpaši nepieciešams pievērst uzmanību ārējo faktoru ietekmei uz ādu, jo saule, sausums un citi ārējie ietekmētāji spēj nodarīt ādai kaitējumu. Neskatoties uz to, ka saule sniedz arī vitamīna D devu, kas ir ļoti nepieciešams organismam, tā mēdz arī ietekmēt ādu nelabvēlīgi. Karstā laikā āda svīst un zaudē daudz šķidruma līdz ar to, papildus nepieciešams uzņemt vairāk šķirdruma, lai nodrošinātu organismu ar vajadzīgo daudzumu normālai darbībai.

Ilgstoši atrodoties pludmalē, sāļais jūras ūdens un saule izsausina ādu, un iekštelpu ventilāciju sistēmas gaiss ir sauss, līdz ar to ādai netiek sniegts ierastais gaisa mitruma līmenis, kas vēlāk veicina ādas sausumu. Baseinos esošais hlorētais ūdens palīdz nodrošināt drošu peldi iznīcinot baktērijas, taču šī pelde ietekmē arī epidermu jeb ādas virskārtu, jo hlorētais ūdens mazina radīto aizsargslāni gan uz ādas, gan uz matiem, tāpēc bieži vien, pēc baseinu apmeklējuma āda un mati var šķist sausināta un mati trausli.

Neskatoties uz negatīvajām sekām mūsu ādai, mēs vēlamies izbaudīt vasaras sezonu un pilnvērtīgi izmantot ar aktivitātēm un atpūtu dabā. Viens no nozīmīgiem palīgiem, neskaitot regulāru ūdens dzeršanu, ir saules aizsargkrēmi, kas pasargā no UV stariem un nodrošina papildus barjeru no saules.

Vasarā ieteicams arī pēc dušas lietot krēmus vai sviestus, lai pabarotu ādu, un SKRUB iemīļotais pīlinga procedūras produkts – masāžas ziepes var nākt talkā ikdienas mazgāšanās rituālā, kā lielisks palīgs, lai noņemtu putekļus un netīrumus, kā arī noņemtu atmirušās un sausās ādas šūnas uz ķermeņa.

SKRUB Kafijas masāžas ziepes.

Kafijas masāžas ziepju sastāvā ir malta kafija, kas ar īpašo reljefa formu sniegs pīlinga procedūru reizē attīrot no ikdienas netīrumiem un putekļiem. Ziepju abrazīvā daļa kafija ir izslavēts dabisks skrubents, kuram piemīt pretiekaisuma īpašības un antioksidanti.

SKRUB Auzu masāžas ziepes.

Auzu masāžas ziepēs galvenā abrazīvā daļa ir auzas, kas sniedz saudzīgu pīlingu. Šīs ziepes ar saldeno cepumu aromātu būs lieliski piemērotas lietošanai ikdienā. Auzas jau izsenis lieto ādas kopšanā un tām piemīt pretiekaisuma un mitrinošas īpašības.

 

#masāžas ziepes #massage #SKRUB #celulīts