Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KAFIJAS SKRUBJA ILGTERMIŅA IETEKME UZ ĀDU

Kafijas skrubis ir vēsturiski iecienīts dabisks skaistumkopšanas produkts, kuru var uztaisīt gan mājas apstākļos, gan iegādāties ar papildus pievienotajām vērtīgajām sastāvdaļām. Kafijas skrubja ilgtermiņa pozitīvā ietekme uz ādu ir tas, kas padara šo skrubi par must-have tavā vannas istabā.

Kafijas skrubis dod arī tūlītējus efektus uzreiz pēc tā lietošanas, kas ietver maigāku un mīkstinātu ādu, gludāku ādu, mirdzumu un veselīgu ādas toni, taču tas, kas padara to par vērtību, ir tā ilgtermiņa lietošanas ieguvumi:
  • Pīlings jeb skrubēšanās ir fiziska, atmirušo un veco ādas šūnu nomazgāšana, notīrīšana no ādas. Kāpēc tas ir svarīgi? Atmirušās ādas šūnas aizsprosto poras, veido raupju ādas tekstūru un apslēpj jaunās, svaigās šūnas un padara ādu vizuāli neveselīgu. Skrubējoties ilgtermiņā un regulāri tava āda vienmēr izskatīsies mirdzoša un būs maiga pieskārienam.

  • Kad veic masāžu ar skrubi vai kādu raupju rīku, tiek uzlabota asins cirkulācija, kas veicina ātrāku šūnu atjaunošanās procesu. Lielākoties ādas problēmas rodas zonās, kuras ikdienā ir saspiestas, neizmasētas, neaiztiktas un neaprūpētās, kā piemēram, dibens, ciskas, vēders, utt. Pie regulāras asins cirkulācijas stimulācijas, āda atjaunosies labāk un ātrāk.

  • Kad iegādājamies skaistumkopšanas produktus, vēlamies, lai tie pierāda savu funkcionalitāti, taču piemirstam, ka ādas aprūpe pirms kaut ko uzklājam uz tās ir tikpat svarīga. Noņemot atmirušās šūnas, ādā labāk iesūksies skaistuma produkti – ķermeņa krēmi un jogurti, kas piegādās mitrinošās un barojošās vielas ādai.
  • Celulīts un strijas – biežākās ādas problēmas, kuras sastopamas teju katrai sievietei. Regulārs pīlings, uzlabojot asins cirkulāciju un veicinot šūnu reģenerācijas procesus, celulītu un strijas var mazināt.

  • Kafijas skrubis sejai sniegs attīrīšanas un stimulācijas funkciju, kas atbrīvos ādu no atmirušajām ādas šūnām, attīrīs poras no netīrumiem un sebuma. Rezultātā arī seja būs mirdzošāka un tvirtāka.

Ja šie ieguvumi ir pārliecinājuši tevi sākt lietot kafijas skrubjus regulāri, SKRUB piedāvātie aromātiskie un irdenie kafijas skrubji būs lielisks sākums ādas pašsajūtas un veselības uzlabošanā.

#skrub