Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KAFIJAS SKRUBIS UN VISS, KAS TEV PAR TIEM JĀZINA

Atklāj veidus, kā ar kafijas skrubja palīdzību vari iegūt vērtīgu un funkcionālu pīlinga pieredzi mājās. Kafijas skrubis ir brīnišķīgs rīks, lai iegūtu veselīgu, tvirtu un mirdzošu ādu. Zinot, kā pareizi attīrīt ādu ar skrubi, varēsi ietekmēt to, kā tā izskatīsies ilgtermiņā un arī tūlītēji. Mēs, kafijas skrubja entuziasti vēlamies pastāstīt par KAFIJAS SKRUBJA pareizu lietošanu.

Sagatavojies pirms pīlinga procedūras.

Vislabāk attīrīt ādu varēsi tad, kad ādas atmirušo šūnu virskārtiņa jau būs kļuvusi mīkstāka. Kā to izdarīt? Ieej siltā dušā vai vannā uz 10 minūtēm, lai āda paliek mīkstāka un centies izvairīties no sūkļa vai lufas izmantošanas pirms pīlinga procedūras, lai āda nekļūtu jutīgāka, kā nepieciešams. Pēc noskalošanās vari palikt mitra un nenosusināt ādu, bet uzreiz izvēlēties savu mīļāko kafijas skrubi un ķerties pie pīlinga procedūras. Izslēdz dušu, lai ūdens uzreiz neaizskalo skrubi, ko esi uzklājusi uz ādas. Neaizmirsti matus ietīt dvielī vai savākt augstā copē, lai tie netraucē procedūrai.

Pīlinga procedūra ar skrubi.

Paņem kārtīgu skrubja sauju (vari izmantot arī dušas cimdiņu, ja tāds tev ir un bērt uz cimdiņa) un sāc apļveida kustībām iemasēt skrubi zonās, kurās nepieciešams atbrīvoties no sausas un raupjas ādas. Visbiežāk zonas, kam nepieciešams skrubis ir kājas, ciskas, dibens, ceļi, elkoņi, pēdas un vēders. Masē skrubi vismaz 2-3 minūtes katrā zonā, lai tas varētu fiziski noskrubēt ādas virsmu, taču nepārcenties, ja esi jutīgas ādas īpašniece, tad katrā zonā pavadi ne vairāk kā 1 minūti. Kad esi noskrubējusies, ļauj skrubim palikt uz ādas vēl 2-5 minūtes, lai mitrinošās vielas, kas atrodamas lielākajā daļā skrubju, iedarbojas uz svaigi noskrubēto ādu. Pēc tam noskalojies siltā dušā.

Pēc pīlinga procedūras.

Kad esi noskalojusies no skrubja paliekām, visticamāk dušai vai vannai arī nepieciešama kārtīga skalošana, jo skrubis būs nobiris uz vannas malas, sienām un citur. Ja pa rokai esi sagatavojusi kādu barojošu eļļu tad viegli nosusinies ar dvieli un uz miklas ādas uzklāj ķermeņa eļļu. Ja tev ir mitrinošs krēms vai jogurts, tad to vari klāt gan uz miklas vai nosusinātas ādas. Viss – gatavs! Esi maiga un svaiga pēc pīlinga procedūras.

Rezultāts.

Maiga, tvirta un veselīgi sārta āda. Tikko no pīlinga jutīsies atsvaidzināta un nogludināta.