Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

KĀ PADARĪT SEJAS ĀDU VESELĪGĀKU?

Mirdzoša un tvirta sejas āda ir katras sievietes sapnis. Āda ir mūsu ķermeņa lielākais orgāns, kas prasa daudz uzmanības un rūpju. Bieži vien tiek aizmirsts, ka veselīga āda sākas no iekšienes un papildus tiek atbalstīta ar ārējiem skaistumkopšanas palīglīdzekļiem. Sejas āda ir visvairāk pakļauta dažādiem ārējiem faktoriem, salīdzinot ar ķermeņa ādu, kuru parasti klāj apģērbs, tāpēc tā nereti kļūst par “traumētāko” zonu.

 Kā uzlabot sejas ādu?

Ja viss sākas no iekšienes, tad galvenokārt, jāatceras 3 zelta likumi ādas veselības uzlabošanai.

  1. likums. VESELĪGS UZTURS.

Uz sejas var likt dārgākos krēmus un maskas, taču ja ikdienā ēdīsi daudz saldumu un neveselīgu ēdienu, tad arī uz ādas parādīsies nepareizā uztura sekas. Uzturam vajadzētu sastāvēt no dārzeņiem, gaļas, zivs, augļiem, riekstiem, ogām, salātiem un neliela daudzuma ogļhidrātu. Nav ieteicams lietot ēdienus ar pievienoto cukuru vai pusfabrikātus. Pārāk daudz sāls uzturā var dehidrēt ādu, tāpēc seko līdzi savai pašsajūtai un ēd vieglas, bet veselīgas maltītes.

2. likums. ŪDENS UN GAISS.

Divi dabas elementi, kuri ir ļoti svarīgi palīgi Tavai ādas veselībai ir ūdens un gaiss. Vienmēr dzer tīru ūdeni (tēja, sulas, kafija nebūs aizvietotāji ūdens glāzei), lai mitrinātu no iekšienes ķermeni un arī ādu. Dehidrēta āda mēdz izskatīties nogurusi un neveselīga. Ieteicamais ūdens daudzums mainās atkarībā no dažādiem faktoriem, taču vismaz 1-1,5 litri ūdens dienā ir ieteicams veselīgu organisma funkciju nodrošināšanai. Svaigs gaiss mājās un darbā ir nepieciešams, jo kondicionēts un sauss iekštelpu gaiss negatīvi ietekmē ādu. Svaigs gaiss palīdzēs ādai elpot un atjaunoties veiksmīgāk, jo būs labāka gaisa kvalitāte un mitruma līmeņi. Vēdini telpas gan dienā, gan pirms miega un atceries par pastaigām dabā.

3. likums. MIEGS.

Miegs būs palīgs ādas atjaunošanās procesos, jo ķermenis miega laikā reģenerē šūnas. Nodrošinot sev kvalitatīvu miegu, āda spēs atjaunoties un palikt jauneklīgāka ilgāk. Ieteicamais miega daudzums ir vismaz 7-8 h dienā, taču tas var arī atšķirties. Lasi bloga rakstu LABS MIEGS un uzlabo savu miega kvalitāti.

Produkti un pakalpojumi skaistai ādai

Un kā ir ar produktiem skaistai ādai? Ja 3 galvenie zelta likumi ādas veselībai tiek ievēroti, tad var savu sejas ādu uzlabot arī ar palīglīdzekļiem, kurus iedala 3 grupās: skaistumkopšanas līdzekļi, vitamīni un uztura bagātinātāji, skaistumkopšanas procedūras pie speciālistiem.

Skaistumkopšanas līdzekļi mirdzošai ādai

Ādas veselības uzlabošanai ar kopjošo kosmētiku jāievēro vairāki nosacījumi, lai āda netiktu vairāk traumēta. Piemēram, atpazīsti savu ādas tipu vai ādas stāvokli, lai varētu piemeklēt vislabākos produktus. Ja Tev ir taukaina āda (dienas laikā pamani spīdumu T-zonā un poras ir palielinātas), tad kopjošo kosmētiku vieglāk meklēt caur šo filtru aptiekās vai kosmētikas veikalos. Meklē aktīvo sastāvdaļu produktā, kas nepieciešama tieši Tavai ādai un vajadzībām. Aktīvo sastāvdaļu, kas Tev būs nepieciešama vari atrast konsultējoties ar dermotologu vai caur mūsdienas pieejamajiem resursiem internetā.

Vitamīni ādas veselībai

Ja esi nolēmusi par labu vitamīniem ādas veselības uzlabošanai, tad vienmēr vari konsultēties ar ģimenes ārstu vai dermotologu par labu kādiem no aptiekā pieejamajiem ādas vitamīniem. Ja tomēr vēlies iegādāties pati, tad farmaceits ieteiks labākos pieejamos vitamīnus. Viens no ikdienā pieejamākajiem ir vitamīni ādas, matu un nagu veselībai, kuros ir vitamīnu komplekss speciāli izveidots ādas veselības atbalstam.

Skaistumkopšanas procedūras pie speciālistiem

Ne velti skaistumkopšanas industrija ir uzplaukusi pēdējos gados.. Piesārņotāks gaiss, pārtika ar dažādu vielu piejaukumiem, stress, mūsdienu darba kultūra – tas viss spēj veicināt sejas ādas novecošanos un nogurušu ādas izskatu. Speciālisti, kas nodarbojas ar ādas procedūru veikšanu salonos ar kvalitatīvu kosmētiku un veiklām rokām spēj uzlabot ādas stāvokli un padziļinātāk attīrīt ādu no netīrumiem, brīvajiem radikāļiem, u.c. Ja vēlies ieguldīt laiku un naudu savas ādas labsajūtā, tad mirdzošas sejas ādas iegūšanai var palīdzēt arī speciālista veikts pīlings, attīrīšana vai barojoša procedūra ādai.

 

Mirdzošas ādas iegūšanai nepieciešams sākt ar pamatprincipiem un tikai tad papildināt tos ar produktiem un procedūrām. Atceries, ka nav brīnumlīdzekļu, kas spēj vienā naktī padarīt Tavu ādu jaunāku, taču rūpējoties par savu ādu Tu noteikti pamanīsi atšķirību.