Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Kā atbrīvoties no paģirām?

Paģiras! Ko iesākt?

Vasara zināma kā labāko ballīšu sezona, taču kopā ar labām ballītēm, mēdz nākt arī paģiras.

Galvenais iemesls paģirām ir alkohols. Vīna malkošana vakariņu laikā vai vēss alus pēc karstas dienas parasti nebeidzas ar paģirām no rīta, taču tiklīdz organismam alkohola ir pārāk daudz, tas nākošajā dienā liek par sevi manīt.

4 padomi kā pārdzīvot nākamo dienu pēc ballītes:

 

1.Dzer daudz ūdens. Viens no labākajiem un vērtīgākajiem glābiņiem paģiru laikā ir ūdens. Dzer daudz ūdens, ja iespējams, jau atgriežoties mājās un pirms ej gulēt, kā arī iemalko ūdeni, ja pamosties nakts laikā. No rīta dzer ūdeni bieži un pa maziem malciņiem, lai nodrošinātu, ka organisms atkal tiek apgādāts ar nepieciešamo ūdens daudzumu. Alkohols dehidrē organismu sastāvā esošo cukuru dēļ, tāpēc nepieciešams pastiprināti dzert ūdeni, lai atgūtu zaudēto.

2. Nomazgājies kontrastdušā. Šis ir labs vieds kā “pamodināt” organismu no sanīkuma, jo tiklīdz auksts ūdens uzmundrinās, būs lielāka iespēja, ka nepaliksi gultā visu dienu.

3.Izej pastaigāties. Pastaiga svaigā gaisā sniegs ļoti nepieciešamo svaiga gaisa devu, kas noteikti palīdzēs smadzenēm un organismam atgriezties ierastajās sliedēs. Izej vismaz 10 minūšu pastaigā un Tu jutīsies labāk.

4.Miegs. Ja neviens no iepriekšminētajiem punktiem nelīdz, tad visticamāk Tavam organismam ir nepieciešams miegs. Ja iepriekšējā vakarā aizgāji gulēt vēlāk, tad  ir izjaukts Tavs miega cikls, kas iespējams pastiprina paģiru simptomus.

Vienīgais risinājums, lai pilnībā izvairītos no paģirām ir nedzert alkoholu, taču ja tomēr gadās iemalkot nedaudz vairāk kā vienu vīna glāzi, iespējams šie padomi palīdzēs pārdzīvot nākamās dienas paģiras.

 

Atgādinām, ka pārmērīgai alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.