Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

SKAISTUMKOPŠANA TAVAM DIBENAM

Jā, tieši tā! Arī tavam dibenam ir nepieciešama pareiza kopšana, lai tas pludmalē un bikini izskatītos maigs, tvirts un skaists. Mēs zinām cik daudz pavadām laika sēžot, nekustoties. Diemžēl sēžas zona ir pirmā, kas cieš no apspīlētām un neērtām drēbēm, spiešanas, sēdēšanas un mazkustīga dzīvesveida. Piedāvājam dažus padomus, kā vari savu dibenu saglabāt skaistu, tvirtu un veselīgu, lai justos pašpārliecināti vasaras sezonā vai visu cauru gadu.

Pīlings ar skrubi

Tas, kas bieži vien sagādā vizuāli redzamas problēmas dibenam ir saspiešana, drēbju berzēšanās un poru aizsprostošana. Tas rada tā saucamo “zemeņu efektu”, kad porās sakrājās sebums, netīrumi un izskatās, ka uz ādas ir daudz melnu punktiņu. Attīrot ādu uz dibena ar skrubi, tu ne tikai palīdzēsi atbrīvoties no netīrumiem, bet uzlabosi asins cirkulāciju, kas tik ļoti nepieciešama šajā zonā. Celulīts un strijas sēžas zonā nav neierastas problēmas, tāpēc masāžas palīdzēs stimulēt asins cirkulāciju, kas tādējādi stimulēs šūnu atjaunošanos.

Lieto maskas uz dibena

Neaizmirsti par ādas kopšanu uz dibena, kas tik pat ļoti kāro uzņemt vērtīgas aktīvās ādas kopšanas vielas, kā seja, kakls vai citas zonas, kuras lutini biežāk kā dibenu. Ja pa rokai ir kāda māla maska vai ādu nostiprinoša maska, nekautrējies uzklāt to arī uz dibena zonas. 10 minūtes, ko veltīt barojošai un bagātīgai maskai būs paskrējušas nemanot.

Ieradumi tvirtākam dibenam

Protams, lai uzlabotu tvirtumu ķermenim kopumā ir jānodarbojas ar sportu un jāievēro veselīgs dzīvesveids. Sēžas zonu tik tiešām ļoti ietekmē tas, kā dzīvo savu dzīvi, līdz ar to, apdomā kā vari ieviest vairāk kustību savā dzīvē. Kad sporto, neaizmirsti ieiet dušā un kārtīgi nosusināt sēžas zonu, jo tāpat kā citur, sviedri un berze var radīt akni vai pinnes arī uz dibena. Masāžas arī ir labs veids, kā uzdurēt dibenu skaistu un veselīgu – patīkami un reizē funkcionāli. Masāžas vari veikt gan ar skrubi, gan ar kādu rīku, kā piemēram, SKRUB masāžas birste vai ar ķermeņa eļļu un rokām.