Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

6 PADOMI VESELĪGIEM MATIEM MĀJAS APSTĀKĻOS

Veselīgi mati izskatās spīdīgi, nogludināti, nešķeļas un nespurojas. Lai iegūtu skaistus matus mājas apstākļos, lasi 6 padomus veselīgiem matiem.

  • Ķemmē matus sākot no matu galiem.

Neķemmē matus sākot no matu saknēm, jo mēģinot izķemmēt savēlušos matus uzreiz pilnā garumā, tie tiek pakļauti fiziskai slodzei un var nolūzt un tikt bojāti. Sāc ķemmēt savēlušos matus no pašiem galiņiem, un kad esi izķemmējusi galus, tad pavirzies un sāc no matu vidusdaļas (aptuveni pie ausīm) un ķemmē līdz galiem. Un tikai tad, kad mati ir izķemmēti no vidus līdz galiem, tad ķemmē tos pilnā garumā no saknēm.

  • Karsts ūdens matiem nav nepieciešams.

Karsta duša ir ļoti patīkama, taču taviem matiem noteikti nav nepieciešams karsts ūdens. Ikdienā mati ir pakļauti dažādām temperatūras izmaiņām un ietekmēm, sākot ar sauli, beidzot ar fēnu vai taisnotāju matu ieveidošanai. Matus skalo ar remdenu vai vislabāk vēsu ūdeni, lai netraumētu matus un nepadarītu tos trauslākus.

 

  • Neķemmē slapjus matus.

Kad esi izmazgājusi matus, nekādā gadījumā neķemmē tos slapjus. Mitri mati ir ļoti trausli un iespējams šis ieradums ir tas, kas veicinājis matu galiņu lūzšanu.

  • Dubultā mazgāšana.

Dziļa attīrīšana ir ļoti būtiska galvas ādai, jo tas noteiks vai uz galvas ādas nekrājās produktu atliekas, kas nebloķē poras un nekavē matu augšanu. Iesakām mazgāt matus divas reizes – pirmajā reizē fokusējoties tieši uz skalpa masāžu, otrajā reizē fokusējoties uz matu mazgāšanu.

 

  • Galvas ādas masāžas.

Galvas ādas masāža ir būtisks uzlabojums un papildinājums matu kopšanā. Tāpat kā uz ķermeņa ir veselīgi veikt masāžas un pīlingu, kas stimulē gan asins cirkulāciju, gan attīra no atmirušajām ādas šūnām, tāpat masējot galvas ādu tiks veicināta matu augšana un vispārēja matu veselība.

  • Regulāri apgriez matu galus.

Ja vēlies izaudzēt garus matus, tad var šķist, ka griezt matu galus ir pēdējais, kas tev būtu jādara, taču aplūzuši un sašķēlušies gali ir viens no iemesliem, kāpēc izaudzēt matus varētu būt grūti. Sašķelti gali šķelsies uz augšu, līdz ar to, tas bojā matu struktūru un padara tos trauslākus. Regulāri apgriez vismaz 5 mm no matu galiem, lai bojātie gali netraucē matam augt veselīgam visā garumā.

Apskati SKRUB šampūnziepju klāstu.

Mazas paradumu maiņas veicinās matu veselību un skaistu izskatu.