Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

5 VESELĪGI IERADUMI IKDIENĀ, KAS NOTEIKTI JĀPAMĒĢINA

Ir vairāki veidi kā uzlabot savu ikdienu. 5 veselīgi ieradumi, kurus vari ieviest savā ikdienā, lai uzlabotu gan veselību, gan pašsajūtu:

Labs miegs kā galvenā prioritāte. Bieži paliekam nomodā ilgāk nekā plānojām, noskatāmies par daudz sēriju mīļākajam seriālam vai pārāk ilgi strādājam. Vai tu savā dzīvē esi veltījusi laiku mierpilna vakara rutīnas veidošanai un pa īstam sagatavojusies labam nakts miegam? Daudzi no mums nevar pat iedomāties kā labs miegs uzlabo pašsajūtu. Nelieto tehnoloģijas vismaz 1h pirms miega, izslēdz gaismas, radot maigu apgaismojumu, kas signalizēs ķermenim, ka drīz dosies pie miera, neēd smagus vai neveselīgus ēdienus vismaz 3h pirms miega.
Prioritizē attiecību veidošanu un uzturēšanu. Kad runā par attiecībām, pirmais, kas ienāk prātā ir otra pusīte, taču tikpat nozīmīgas attiecības ir ar draugiem, ģimeni, kolēģiem. Ja tev sagādā grūtības uzturēt labas vai jēgpilnas attiecības, pamēģini ieplānot iknedēļas grafikā vismaz vienu zvanu, tikšanos vai nedalītu uzmanību pusdienlaikā kādam, no tev svarīgiem cilvēkiem. Pacilātības sajūta, kas rodas pēc lieliskas saziņas ar kādu tev nozīmīgu cilvēku, iedvesmos un motivēs būt pozitīvākam un komunikablākam.
Augļu un ogu smūtiji ir gards veids kā būt veselīgam. Iedvesmojies no internetā pieejamajām un vienkāršajām smūtiju receptēm, kas ļaus organismam sniegt vitamīnus un vērtīgas uzturvielas. Smūtijs var būt kā viens ieradums, ko iekļaut savā rīta rutīnā un veids, kā vari iegūt nepieciešamo veselīgam ķermenim un labai pašsajūtai.
Izaicini sevi sportā vai aktivitātēs. Kad mēs bijām bērni, mēs viens otram vienmēr uzdevām arvien jaunus izaicinājumus. Vai uzkāpsi tajā kokā? Kurš ātrāk aizskries līdz šūpolēm? Nedaudz rotaļīgākai ikdienai, jebkurā sportiskā aktivitātē pamēģini izaicināt sevi jaunam sasniegumiem. Noskriet konkrētu maršrutu 10 minūtēs, sasniegt 1 minūti plankā mēneša laikā, skrieties ar suni pastaigas laikā, dejot 20 minūtes savu jaunības dienu dziesmu pavadījumā.. Rotaļa radīs sportu daudz patīkamāku, kas tādējādi vairos pozitīvas emocijas un lielisku pašsajūtu.
 
Regulāri uzdāvini sev dāvanu. Dāvana radīs sajūtu, ka tev tik tiešām svarīga esi tu pati! Tā var būt jauna somiņa, kosmētika, kafija mīļākajā kafejnīcā vai vakars vienatnē ar vīna glāzi un labu grāmatu. Dāvanas tev pašai ļaus justies tā, itkā tu kontrolē savu dzīvi un pašsajūtu, un ka vienmēr, lai cik grūta un problēmām piepildīta mēdz būt ikdiena, tu vari pati sevi ievest mazajā miera ostā.

Vienmēr meklējam veidus kā dzīvot pozitīvu un laimīgu dzīvi. Cerams, ka kāds no ieradumiem tevi iedvesmos! Veselīgi ieradumi, kas bagātinās Tavu ikdienu, radīs arī labu noskaņojumu un pašsajūtu.

Tavs SKRUB